Rīga, 23. apr., LETA. Datu drošības un informācijas tehnoloģiju (IT) risinājumu uzņēmums SIA "Santa Monica Networks" pērn strādāja ar 20,641 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 53,6% vairāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus uzņēmuma peļņa pieauga par 19% un bija 4,203 miljoni eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka 2025. gads noslēdzās ar peļņu, kas ietver meitasuzņēmuma saņemtās dividendes 2,7 miljonu eiro apmērā. Savukārt apgrozījuma pieaugums skaidrojams ar realizētajiem projektiem pamatdarbībā - IT drošības un datortīkla sfērā.
Uzņēmuma vadība norāda, ka "Santa Monica Networks" finanšu stāvoklis vērtējams kā stabils. Uz 2025. gada beigām akumulēts būtisks apjoms nākotnes darījumu - preču piegādēm un pakalpojumiem, kas rada pamatu pozitīviem rezultātiem 2026. gadā.
Vienlaikus "Santa Monica Networks" vadība seko līdzi starptautiskajiem notikumiem, kas varētu ietekmēt preču piegāžu nākotni, kā arī uztur diversificētu piegādātāju portfeli.
"Santa Monica Networks" 2024. gadā strādāja ar 13,437 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 7,8% mazāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa pieauga par 47,4% un bija 3,534 miljoni eiro.
Uzņēmums reģistrēts 2017. gadā, un tā pamatkapitāls ir 4,011 miljoni eiro. "Santa Monica Networks" īpašnieks ir SIA "Latvijas mobilais telefons".
IT risinājumu uzņēmuma "Santa Monica Networks" apgrozījums pērn pieauga par 53,6%
LETA 23.04.2026
"Elsana" apgrozījums pērn audzis par 60,4%
LETA 05.08.2026
Rīga, 5. aug., LETA. Elektromontāžas un inženiertehnisko būvdarbu uzņēmums SIA "Elsana" pagājušajā gadā strādāja ar 32,998 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 60,4% vairāk nekā 2024. gadā, bet kompānijas peļņa pieauga 4,2 reizes un sasniedza 4,705 m
...
"Veselības centra 4" koncerna apgrozījums pērn pieaudzis par 3,4%
LETA 05.08.2026
Rīga, 5. aug., LETA. SIA "Veselības centrs 4" koncerns pagājušajā gadā strādāja ar 43,978 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 3,4% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt koncerna peļņa pieauga par 27,8% - līdz 5,65 miljoniem eiro, liecina "Firmas.lv" i
...
Aviokompānijām paredzēto ēdienu ražotāja "Airo Catering Services Latvija" apgrozījums pērn samazinājies par 0,8%
LETA 05.08.2026
Rīga, 5. aug., LETA. Aviokompānijām paredzēto ēdienu ražotājs SIA "Airo Catering Services Latvija" pagājušajā gadā strādāja ar 18,692 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 0,8% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa samazinājās 3,4 reizes - lī
...