Rīga, 18. marts, LETA. Konkurences padome (KP) vērtēs SIA "Circle K Latvia" ("Circle K") vēlmi iegādāties aktīvu adresē Rīgas iela 107, Ķekavā, aģentūru LETA informēja KP.
Adresē Rīgas iela 107, Ķekava, Ķekavas novadā, atrodas SIA "Kalnakrogs" piederoša degvielas uzpildes stacija (DUS), kas līdz šim, pamatojoties uz ar "Circle K" noslēgto franšīzes līgumu, darbojusies, izmantojot "Circle K" zīmolu.
"Circle K" pamatdarbība ir degvielas un eļļas produktu mazumtirdzniecība, DUS projektēšana, celtniecība un ekspluatācija, kā arī naftas produktu vairumtirdzniecība. "Circle K" ir viens no vadošajiem degvielas mazumtirgotājiem Latvijā, kas nodrošina degvielu, automazgāšanas un citus pakalpojumus, kā arī ātrās uzkodas, karstos dzērienus un pirmās nepieciešamības preces savās DUS.
"Kalnakrogs" pamatdarbība ir degvielas mazumtirdzniecība. "Kalnakrogs" nodrošina ātrās uzkodas, karstos dzērienus un pirmās nepieciešamības preces savā DUS. Līdz darījumam uzņēmums darbojies kā "Circle K" franšīzes partneris uz franšīzes līguma pamata.
Apvienošanās varētu ietekmēt konkurences apstākļus vertikāli saistītajos benzīna un dīzeļdegvielas mazumtirdzniecības tirgos gala patērētājiem un industriālajiem klientiem Ķekavā un degvielas vairumtirdzniecības tirgū Latvijas teritorijā.
Lēmums par apvienošanās atļaušanu, aizliegšanu vai atļaušanu ar saistošiem noteikumiem KP jāpieņem viena mēneša laikā no ziņojuma saņemšanas dienas. Ziņojums iesniegts 13. martā. Savukārt, ja lietā nepieciešama padziļināta papildu izpēte, lēmuma pieņemšanas termiņš var tikt pagarināts līdz trim mēnešiem no ziņojuma saņemšanas dienas.
KP aicina līdz 27. martam tirgus dalībniekiem vai citām interesētajām pusēm sniegt viedokli par plānotās apvienošanās ietekmi uz konkurenci.
Informācija "Firmas.lv" liecina, ka pērn "Kalnakrogs" strādāja ar 6,372 eiro apgrozījumu, kas ir par 9,9% mazāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa samazinājās par 46,8% un bija 20 527 eiro.
Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā, un tā pamatkapitāls ir 105 648 eiro. "Kalnakrogs" kapitālā 38,31% pieder Guntim Tīģerim, 27,02% Guntaram Kicam, 16,94% Birutai Jurgevicai, 16,53% Agrim Jurgevicam, bet 1,21% Edvartam Bajāram.
Jau ziņots, ka "Circle K Latvia" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2024. gada 1. maija līdz 2025. gada 30. aprīlim, bija 561,237 miljoni eiro, kas ir par 2,6% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa saruka par 5,2% - līdz 12,69 miljoniem eiro.
Kompānija "Circle K Latvia" reģistrēta 1992. gadā, un tās pamatkapitāls ir 27,564 miljoni eiro, liecina informācija "Firmas.lv". Uzņēmuma īpašnieks ir Norvēģijā reģistrētā "Circle K".
KP vērtēs "Circle K Latvia" vēlmi iegādāties aktīvu Ķekavā
LETA 18.03.2026
"Lux Express Latvia" palielinās reisu skaitu uz Klaipēdu
LETA 29.05.2026
Rīga, 29. maijs, LETA. Pasažieru komerciālo autopārvadājumu uzņēmums SIA "Lux Express Latvia" no šodienas palielinās reisu skaitu uz Klaipēdu - līdz trim reisiem dienā, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Autobusi no Rīgas aties plkst. 7, 11.30 un 16,
...
Notiks nekustamo īpašumu fonda "Indexo Real Estate Fund" kārtējā ieguldītāju pilnsapulce
LETA 29.05.2026
Rīga, 29. maijs, LETA. Šodien plkst. 14 notiks nekustamo īpašumu fonda "Indexo Real Estate Fund" kārtējā ieguldītāju pilnsapulce, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas vēstnesis".
Pilnsapulce notiks Elizabetes ielā 13 - 1, Rīgā, pārvaldni
...
"Mobilly" apgrozījums pagājušajā gadā pieaudzis par 41,7%
LETA 29.05.2026
Rīga, 29. maijs, LETA. Informācijas tehnoloģiju uzņēmums SIA "Mobilly" pagājušajā gadā strādāja ar 5,906 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 41,7% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 86,4% un bija 1,585 miljoni eiro, lie
...