Rīga, 9. marts, LETA. Pēc mēneša, 7. aprīlī, plkst. 13 sāksies pašvaldības SIA "Daugavpils autobusu parks" kapitāldaļu paketes izsole, kuras sākumcena ir 1 460 000 eiro, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".
Kapitāldaļas nodotas pārdošanai ar Daugavpils domes 2024. gada 20. februāra lēmumu, ar kuru nolemts izbeigt pašvaldības līdzdalību "Daugavpils autobusu parkā".
Saskaņā ar dokumentu lēmums pieņemts, ievērojot Konkurences padomes informatīvo materiālu "Priekšnoteikumi publiskas personas līdzdalībai kapitālsabiedrībā un tās izvērtēšana" un "Apkopojumu par 2020. un 2021. gadā sniegtajiem atzinumiem par publisko personu kapitālsabiedrību darbību sabiedriskā transporta un autostāvvietu pakalpojumu sniegšanas jomā". Tāpat lēmuma pieņemšanas laikā ņemti vērā Valsts kontroles revīzijas ziņojuma "Vai jaunizveidotās pašvaldības ir izvērtējušas līdzdalību kapitālsabiedrībās normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā un atbilstoši labai praksei?" ietvertie ieteikumi par pašvaldību pienākumu nodrošināt visu tām piederošo kapitālsabiedrību līdzdalības pārvērtēšanas veikšanu atbilstoši normatīvo aktu prasībām, novēršot pašvaldību funkcijām nesaistītas komercdarbības veikšanu tām piederošajās kapitālsabiedrībās.
"Daugavpils autobusu parka" pamatkapitāls ir 5 032 413 eiro. Kapitāldaļu skaits ir 5 032 413, katras nominālvērtība ir viens eiro.
Izsolē Daugavpils pašvaldība piedāvā iegādāties uzņēmumu pilnībā - 100% no pamatkapitāla. Kapitāldaļu paketes izsoles sākumcena ir 1 460 000 eiro.
Izsoli rīko SIA "Publisko aktīvu pārvaldītājs Possessor". Tā noslēgsies 7. maijā plkst. 13.
Saskaņā ar "Firmas.lv" datiem "Daugavpils autobusu parka" apgrozījums 2024. gadā ir bijis 1 512 218 eiro, bet zaudējumi sasnieguši 552 144 eiro. Pašvaldības uzņēmumu vada Gundars Kristapsons.
Ar 1,46 miljonu eiro sākumcenu piedāvā iegādāties "Daugavpils autobusu parku"
LETA 09.03.2026
Tirdzniecības centrā "Domina Shopping" atklās jaunu "MyFitness" sporta klubu
LETA 20.03.2026
Rīga, 20. marts, LETA. Tirdzniecības centrā "Domina Shopping" šodien atklās jaunu "MyFitness" sporta klubu, aģentūru LETA informēja "Domina Shopping".
Jauna sporta kluba "MyFitness" izveidē investēti vairāk nekā divi miljoni eiro.
Sporta kluba kopē
...
Turpinās iztiesāt lietu pret futbola kluba "Auda" valdes locekli Gorkšu par izvairīšanos no nodokļu nomaksas
LETA 20.03.2026
Rīga, 20. marts, LETA. Rīgas pilsētas tiesa šodien plkst. 11 plāno turpināt skatīt krimināllietu, kurā futbola kluba "Auda" valdes loceklis Rihards Gorkšs apsūdzēts par izvairīšanos no nodokļu nomaksas, noskaidroja aģentūra LETA.
Saskaņā ar apsūdzīb
...
Informēs par Rīgas zooloģiskā dārza un "Rīgas mežu" apvienošanas ieguvumiem
LETA 20.03.2026
Rīga, 20. marts, LETA. Šodien plkst. 11.30 Rīgas domē notiks prezentācijas pasākums, kurā informēs par Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza un SIA "Rīgas meži" apvienošanas ieguvumiem, kā arī ar zooloģiskā dārza jaunajiem attīstības plāniem, aģentūru LET
...