Rīga, 2. marts, LETA. Ādažu novada Kadagā no aprīļa nedaudz pieaugs saražotās siltumenerģijas tarifs, liecina oficiālajā vietnē publicētā informācija.
SIA "Balteneko" Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniedz katlu mājas Kadagā, Elīzes ielā 10, siltumenerģijas ražošanas sabiedrisko pakalpojumu sniedzēja piedāvāto tarifu.
Ja pašlaik "Balteneko" noteiktais siltumenerģijas ražošanas tarifs ir 83,71 eiro par megavatstundu, tad no 1. aprīļa to plānots paaugstināt par 8,66 procentiem, līdz 90,96 eiro par megavatstundu.
Noteiktais tarifs stāsies spēkā, ja Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija to neatsauks.
SIA "Balteneko" ir katlu mājas Ādažos un Kadagā, kur siltumenerģija tiek ražota. Savukārt SIA "Ādažu namsaimnieks" siltumenerģiju pārvada, sadala un tirgo iedzīvotājiem.
Saskaņā ar "Firmas.lv" informāciju "Balteneko" reģistrēta 1997. gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 885 603 eiro.
Kopumā 80% uzņēmuma kapitāla daļu pieder SIA "Biotop", bet 20% - kādai Nīderlandes privātpersonai.
Uzņēmums iepriekšējā finanšu gadā no 2023. gada 1. oktobra līdz 2024. gada 30. septembrim strādāja ar 927 730 eiro apgrozījumu un 158 760 eiro zaudējumiem.
Ādažu novada Kadagā no aprīļa nedaudz pieaugs siltumenerģijas tarifs
LETA 02.03.2026
"All Media Latvia" apgrozījums pērn pieaudzis par 5,4%
LETA 17.07.2026
Rīga, 17. jūl., LETA. Mediju uzņēmums SIA "All Media Latvia" pagājušajā gadā strādāja ar 33,258 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,4% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 17% un bija 6,581 miljons eiro, liecina "Firm
...
Nomainīta azartspēļu rīkotāja "Alfor" valde
LETA 17.07.2026
Rīga, 17. jūl., LETA. Nomainīta azartspēļu rīkotāja SIA "Alfor" valde, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
"Alfor" valdē iecelts Marcins Vojcehs Lipka un Gints Pakārklis, savukārt darbu valdē atstājis Vojteks Lipka un Kristians Katasts.
Izmaiņas uzņē
...
Dakteri klauni Vidzemes slimnīcā turpmāk sniegs emocionālu atbalstu arī senioriem
LETA 17.07.2026
Rīga, 17. jūl., LETA. Dakteri klauni Vidzemes slimnīcā turpmāk regulāri sniegs emocionālu atbalstu arī vecāka gadagājuma pacientiem, biedrībai "Dr. Klauns" sākot jaunu projektu.
Kā aģentūru LETA informēja slimnīcas sabiedrisko attiecību un mārketing
...