Rīga, 23. febr., LETA. Latvijas Digitālās veselības centrs (LDVC) patlaban turpina darbu, lai identificētu šodienas e-veselības sistēmas darbības īslaicīgo traucējumu cēloni, aģentūru LETA informēja LDVC.
Šodien tehnisku iemeslu dēļ nebija pieejama e-veselības sistēma. Stundas laikā sistēmas darbība tika atjaunota.
LETA jau vēstīja, ka no 2025. gada e-veselības sistēmas pārziņa funkcijas pārņēma SIA "Latvijas Digitālās veselības centrs".
Centra uzdevums ir pārvaldīt veselības nozares digitalizāciju, radīt un uzturēt digitālās veselības pakalpojumus, kā arī nodrošināt veselības aprūpes informācijas un komunikācijas tehnoloģiju infrastruktūras darbu.
Uzņēmums reģistrēts 2004. gadā, un tā pamatkapitāls ir 348 721 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Uzņēmuma visu kapitāldaļu turētāja ir Veselības ministrija.
Speciālisti cenšas identificēt īslaicīgo e-veselības darbības traucējumu iemeslu
LETA 23.02.2026
Liepājā pērn darījumu skaits ar dzīvokļiem audzis par 7,4%
LETA 23.03.2026
Rīga, 23. marts, LETA. Liepājā pērn darījumu skaits ar dzīvokļiem audzis par 7,4%, aģentūru LETA informēja nekustamo īpašumu kompānija "Aver Kurzeme".
Saskaņā ar Valsts zemes dienesta atvērtajiem datiem un "Aver Kurzeme" apkopoto analīzi, Liepājas d
...
KP atļauj "Firma Madara 89 īpašumi" iegūt izmantošanas tiesības pār aktīviem adresē Talsos
LETA 23.03.2026
Rīga, 23. marts, LETA. Konkurences padome (KP) atļāvusi SIA "Firma Madara 89 īpašumi" iegūt izmantošanas tiesības pār aktīviem adresē Lielajā ielā, Talsos, aģentūru LETA informēja KP.
"Firmas Madara 89 īpašumi" darbības veids ir nekustamā īpašuma ap
...
"Amber Latvijas balzams" vairākuma akcionāram "Amber Beverage Group Holding" iestājusies saistību neizpilde
LETA 23.03.2026
Rīga, 23. marts, LETA. Alkoholisko dzērienu ražotājas AS "Amber Latvijas balzams" vairākuma akcionāram Luksemburgas kompānijai "Amber Beverage Group Holding" ir iestājusies saistību neizpilde, tādēļ birža "Nasdaq Riga" piemērojusi kompānijai uzraudzī
...