Rīga, 9. febr., LETA. SIA "Rēzeknes siltumtīkli" dalībnieku ārkārtas sapulcē par valdes locekli ievēlēts pašvaldības Pilsētvides un attīstības pārvaldes vadītājs Georgijs Orlovs, aģentūru LETA informēja Rēzeknes pašvaldībā.
Līdzšinējais valdes loceklis Guntis Gogulis kapitāldaļu turētājas pārstāvei paziņoja par to, ka atsauc sevi no viņam uzdotā pilnvarojuma izpildes.
Lai nodrošinātu uzņēmuma nepārtrauktu saimniecisko darbību, no šodienas Orlovs ievēlēts uzņēmuma valdes locekļa amatā uz pilnvaru termiņu, kas nevar pārsniegt 12 mēnešus.
Saskaņā ar "Firmas.lv" datiem "Rēzeknes siltumtīklu" apgrozījums 2024. gadā bija 8 919 723 eiro, bet zaudējumi - 1 291 438 eiro. Finanšu rādītāji par pagājušo gadu vēl nav publiskoti. Pašvaldībai piederošā uzņēmuma pamatkapitāls ir 6 015 848 eiro.
Par "Rēzeknes siltumtīklu" valdes locekli ievēlēts Orlovs
LETA 09.02.2026
Kravu pārvadātāja "Kreiss" apgrozījums pērn palielinājies par 12,3%
LETA 17.06.2026
Rīga, 17. jūn., LETA. Kravu pārvadātāja SIA "Kreiss" apgrozījums pagājušajā gadā bija 259,668 miljoni eiro, kas ir par 12,3% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa samazinājās par 46,3% - līdz 5,882 miljoniem eiro, liecina "Firmas.lv" i
...
"Kuldīga siltumtīklu" siltumenerģijas tarifs no augusta pieaugs par 9,6%
LETA 17.06.2026
Rīga, 17. jūn., LETA. SIA "Kuldīga siltumtīkli" siltumenerģijas tarifs no 1. augusta pieaugs par 9,6% - līdz 80,09 eiro par megavatstundu (MWh) bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN), liecina Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) publi
...
Sludinājumu portāla "ss.com" pārvaldītāja apgrozījums pērn samazinājies par 2,4%
LETA 17.06.2026
Rīga, 17. jūn., LETA. Sludinājumu portāla "ss.com" pārvaldītājs SIA "SS" pagājušajā gadā strādāja ar 12,159 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 2,4% mazāk nekā 2024. gadā, bet uzņēmuma peļņa samazinājās par 11,2% - līdz 7,96 miljoniem eiro, liecina
...