Rīga, 16. janv., LETA. Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) SIA "Latprodukti" pārtikas tirdzniecības vietā "Mere", Līksnas ielā 9a, Rīgā, no tirdzniecības izņēmis dažādus gaļas produktus ar beigušos derīguma termiņu, aģentūru LETA informēja dienestā.
Tāpat PVD pārbaudē konstatējis arī pārtikas produktu derīguma termiņu viltošanu.
Dienestā norāda, ka no tirdzniecības izņemti 64 kilogrami dažādu gaļas produktu, tostarp cepts bekons, aukstā gaļa, karsti kūpinātas desiņas, atdzesēta cūkgaļas lāpstiņa, karsti kūpināts cūkgaļas šķiņķis un karsti kūpināts cūkas stilbs.
PVD skaidro, ka pārbaude veikta, pamatojoties uz patērētāja sūdzību.
Par konstatētajiem pārkāpumiem sākts administratīvā pārkāpuma process, informē PVD.
Ņemot vērā konstatēto, PVD veikaliem "Mere" turpmāk pievērsīs pastiprinātu uzmanību.
"Firmas.lv" informācija liecina, ka "Latprodukti" 2024. gadā strādāja ar 31,57 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 53% vairāk nekā 2023. gadā, taču uzņēmums cieta zaudējumus 71 841 eiro apmērā pretstatā peļņai gadu iepriekš.
Kompānija "Latprodukti" reģistrēta 2020. gadā, un tās pamatkapitāls ir 365 000 eiro. Uzņēmums pilnībā pieder Serbijā reģistrētai kompānijai "SKTrade DOO Beograd", bet patiesais labuma guvējs ir Krievijas pilsonis Sergejs Šnaiders.
"Mere" veikali darbu Latvijā sāka 2021. gada martā.
PVD ir Zemkopības ministrijas pārraudzībā esoša valsts pārvaldes iestāde, kas veic pārtikas aprites un veterinārmedicīnas nozares valsts uzraudzību un kontroli.
PVD no veikala "Mere" Rīgā izņem gaļas produktus ar beigušos derīguma termiņu
LETA 16.01.2026
Liepājas SEZ pārvalde izbūvē piebraucamo ceļu uz ostas 92. piestātni
LETA 25.03.2026
Rīga, 25. marts, LETA. Liepājas speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) pārvalde sākusi piebraucamā ceļa izbūvi uz ostas 92. piestātni, kas tiek līdzfinansēta no Eiropas Jūrlietu, zvejniecības un akvakultūras fonda Rīcības programmas zivsaimniecības attīst
...
precizēta - Divos Rīgas bērnudārzos reģistrēti vēl deviņi ar salmonelozi sasirgušie
LETA 25.03.2026
(Pirmajā rindkopā precizēts saslimušo skaits.)
Rīga, 25. marts, LETA. Divos Rīgas bērnudārzos reģistrēti vēl deviņi ar salmonelozi sasirgušie, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) sniegtā informācija.
Kopumā šajā uzliesmojumā Latv
...
Staiceles pagasta saimniecībā "Upesmārciemi" vilki nokoduši 15 aitas
LETA 25.03.2026
Rīga, 25. marts, LETA. Limbažu novada Staiceles pagastā zemnieku saimniecībā "Upesmārciemi" vilki nokoduši 14 jaunaitas un vienu teķi, aģentūrai LETA pastāstīja "Upesmārciemi" īpašnieks Toms Arnavs.
Vienlaikus zemkopības ministrs Armands Krauze (ZZS
...