Rīga, 6. janv., LETA. Ņemot vērā iedzīvotāju sūdzības par sniegotām ielām, Rēzeknē pašvaldība katru dienu pārbaudīs ietvju un ielu tīrīšanas darbu kvalitāti, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.
Otrdien domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs ("Kopā Latvijai"/LPV) tikās ar uzņēmumu SIA "Hagberg" un VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs" pārstāvjiem. Tikšanās laikā Pilsētvides un attīstības pārvaldes speciālisti pārrunāja aktuālos jautājumus par ielu un ietvju uzturēšanu ziemas periodā, kā arī iedzīvotāju saņemtās sūdzības, īpašu uzmanību pievēršot ietvju tīrīšanas kvalitātei.
"Hagberg" pārstāvji informēja par līdz šim paveiktajiem darbiem un problēmām, kas atsevišķos gadījumos kavē darbu savlaicīgu izpildi. Kā viens no būtiskākajiem šķēršļiem tika minēts ilgstoši stāvēšanai novietotas automašīnas stāvlaukumos, kas apgrūtina tehnikas piekļuvi un efektīvu sniega tīrīšanu.
Tāpat tika akcentēta nepieciešamība uzlabot sadarbību starp abiem uzņēmumiem, jo, "Latvijas autoceļu uzturētājam" tīrot brauktuves, nereti veidojas sniega vaļņi, kas atkārtoti aizber "Hagberg" jau notīrītās ietves.
Bartaševičs uzsvēra, ka, neatkarīgi no snigšanas intensitātes, prioritāte ir savlaicīga ietvju un ceļu sakārtošana līdz plkst. 8, lai iedzīvotājiem nodrošinātu drošu pārvietošanos un iespēju netraucēti nokļūt darbā.
Lai nodrošinātu kvalitatīvu ielu un ietvju sakopšanu Rēzeknē, Pilsētvides un attīstības pārvaldes darbinieki veiks pastiprinātu kontroli, katru rītu klātienē pārbaudot tīrīšanas darbu kvalitāti. Papildus tam nepārtraukti tiek īstenota arī attālināta uzraudzība, izmantojot GPS sistēmu.
Saskaņā ar "Firmas.lv" datiem "Hagberg" apgrozījums 2024. gadā bija 37 360 889 eiro, bet peļņa - 6 072 107 eiro. Uzņēmuma patiesais labuma guvējs ir Ivars Lukaševičs.
Savukārt valstij piederošā "Latvijas autoceļu uzturētāja" apgrozījums minētajā gadā sasniedza 94 778 759 eiro, bet peļņa - 6 939 681 eiro.
Rēzeknē pašvaldība katru dienu pārbaudīs ietvju un ielu tīrīšanas kvalitāti
LETA 06.01.2026
"Škoda" pērn Latvijā piegādāja par 23% vairāk automašīnu
LETA 15.01.2026
Rīga, 15. janv., LETA. Čehijas autoražotājs "Škoda" 2025. gadā Latvijā piegādāja 3178 jaunas automašīnas, kas ir par 23% vairāk nekā 2024. gadā un veido 14,1% tirgus daļu, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Kompānijā informē, ka "Škoda" turpina būt l
...
"Signet Bank" izsniegusi 6,88 miljonu eiro aizdevumu automazgātavu tīklam "Puto"
LETA 15.01.2026
Rīga, 15. janv., LETA. "Signet Bank" izsniegusi 6,88 miljonu eiro aizdevumu automazgātavu tīklam AS "Puto", aģentūru LETA informē "Signet Bank" pārstāvji.
"Puto" aizdevumu plāno izmantot, lai atvērtu sešas jaunas pašapkalpošanās automazgātavas - čet
...
Izsolē piedāvās iegādāties Sajūtu parka un hosteļa nomas tiesības Valmierā
LETA 15.01.2026
Rīga, 15. janv., LETA. SIA "Valmieras olimpiskais centrs" atkārtotā rakstveida izsolē piedāvās iegādāties Gaujas stāvo krastu Sajūtu parka un viesnīcas "Sajūtu parka hostelis" nomas tiesības, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas vēstnesis
...