Rīga, 26.sept., LETA. SIA "Gaļas pārstrādes uzņēmums "Nākotne"" pagājušajā gadā strādāja ar 23,542 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 2,9% vairāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa palielinājās par 9,6% - līdz 660 014 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka uzņēmums pērn realizēja kopumā 5302 tonnas produkcijas, kas ir par 0,7% mazāk nekā 2023.gadā, kad uzņēmums realizēja 5338 tonnas produkcijas. No uzņēmuma pērn realizētās produkcijas 21,3% veidoja svaiga sadalīta gaļa, savukārt 78,7% bija gatavā produkcija.
Vadības ziņojumā norādīts, ka pērn uzņēmums uzņēmums investēja 322 739 eiro pētniecībā. Savukārt 2025.gadā kompānija turpina investēt jaunu un inovatīvu produktu ar augstu pievienoto vērtību izstrādē, sadarbībā ar zinātniskām institūcijām, kas palīdz celt uzņēmuma konkurētspēju.
Šogad uzņēmums plāno turpināt piedalīties starptautiskajās pārtikas izstādēs, turpinot aktivitātes jaunu eksporta tirgu iegūšanā. Tāpat turpinās darbs pie jaunu produktu līniju izstrādes un ieviešanas ražošanā.
"Gaļas pārstrādes uzņēmums "Nākotne"" 2023.gadā strādāja ar 22,879 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 6,5% vairāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa palielinājās par 32,5% - līdz 602 373 eiro.
Kompānija "Gaļas pārstrādes uzņēmums "Nākotne"" reģistrēta 1993.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2,407 miljoni eiro. Kompānijas kapitālā 41,6% pieder Aleksim Jankūnam, 30,8% - Guntai Jankūnai, savukārt Egilam Immermanim, Aigaram Jankūnam un Agnesei Jankūnai katram pieder pa 9,2%.
"Gaļas pārstrādes uzņēmuma "Nākotne"" apgrozījums pērn palielinājies par 2,9%
LETA 26.09.2025
"Lux Express Latvia" palielinās reisu skaitu uz Klaipēdu
LETA 29.05.2026
Rīga, 29. maijs, LETA. Pasažieru komerciālo autopārvadājumu uzņēmums SIA "Lux Express Latvia" no šodienas palielinās reisu skaitu uz Klaipēdu - līdz trim reisiem dienā, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Autobusi no Rīgas aties plkst. 7, 11.30 un 16,
...
Notiks nekustamo īpašumu fonda "Indexo Real Estate Fund" kārtējā ieguldītāju pilnsapulce
LETA 29.05.2026
Rīga, 29. maijs, LETA. Šodien plkst. 14 notiks nekustamo īpašumu fonda "Indexo Real Estate Fund" kārtējā ieguldītāju pilnsapulce, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas vēstnesis".
Pilnsapulce notiks Elizabetes ielā 13 - 1, Rīgā, pārvaldni
...
"Mobilly" apgrozījums pagājušajā gadā pieaudzis par 41,7%
LETA 29.05.2026
Rīga, 29. maijs, LETA. Informācijas tehnoloģiju uzņēmums SIA "Mobilly" pagājušajā gadā strādāja ar 5,906 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 41,7% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 86,4% un bija 1,585 miljoni eiro, lie
...