Rīga, 29.aug., LETA. Olaines sākumskolas piebūvi un energoefektivitātes paaugstināšanu par 3 457 784 eiro veiks uzņēmums SIA "Bildberg", liecina Iepirkumu uzraudzības biroja publiskotā informācija.
Olaines novada pašvaldība iepirkumu par sākumskolas piebūvi un energoefektivitātes paaugstināšanu izsludināja šā gada aprīlī.
Līguma plānotais izpildes termiņš ir 18 mēneši no atzīmes saņemšanas par būvdarbu uzsākšanas nosacījumu izpildi un objekta pieņemšanas - nodošanas akta parakstīšanas dienas.
Kā liecina "Firmas.lv" informācija, "Bildberg" reģistrēts 2006.gadā un uzņēmuma pamatkapitāls ir 287 420 eiro. "Bildberg" vienīgais īpašnieks ir Gatis Bērziņš. 2024.gadā "Bildberg" strādāja ar 13 928 707 eiro apgrozījumu, kas bija par 37,6% mazāk nekā gadu iepriekš, kā arī ar 236 249 eiro peļņu, kas bija sarukums par 12,9%, salīdzinot ar 2023.gadu.
Olaines sākumskolas piebūve un energoefektivitātes paaugstināšana izmaksās nepilnus 3,5 miljonus eiro
LETA 29.08.2025
"Bio-Venta" atklās jaunu eļļas spiešanas līniju
LETA 27.03.2026
Rīga, 27. marts, LETA. Biodegvielas ražotājs SIA "Bio-Venta" piektdien plkst. 11 atklās eļļas spiešanas ceha otro līniju, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Uzņēmumā norāda, ka ir noslēdzies būtisks attīstības posms, kura laikā rapša sēklu pārstrādes
...
"Latvijas vēja parki" pērn strādāja ar 1,4 miljonu eiro zaudējumiem
LETA 27.03.2026
Rīga, 27. marts, LETA. AS "Latvenergo" piederošās SIA "Latvijas vēja parki" zaudējumi pagājušajā gadā pieauga par 28% - līdz 1,399 miljoniem eiro, un kompānija neguva ieņēmumus no pamatdarbības, liecina "Firmas.lv" informācija.
Kompānijas gada pārsk
...
"Salacgrīvas ūdens" ūdenssaimniecības tarifi no maija pieaugs vidēji par 21,6%
LETA 27.03.2026
Rīga, 27. marts, LETA. SIA "Salacgrīvas ūdens" ūdenssaimniecības tarifi no 1. maija pieaugs vidēji par 21,6%, liecina Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) publiskotais lēmums oficiālajā izdevumā "Latvijas vēstnesis".
Tostarp kompānij
...