Rīga, 10.aug., LETA. Madonā par 221 879 eiro atjauno tenisa laukumu Gaujas ielā 33, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.
Lai pārbūvētu tenisa laukumu, Madonā pašvaldība Valsts kasē aizņēmusies 199 691 eiro, un pašvaldības līdzfinansējums plānots 27 188 eiro.
Plānota esošā tenisa laukuma pārbūve, treniņu sienas izbūve, laukuma norobežošana ar jaunu žogu, spēlētāju atpūtas zonas izveide ar nojumi un soliņiem, kā arī noliktavas telpas izveide inventāra glabāšanai. Papildus paredzēta teritorijas labiekārtošana, proti, piekļuves uzlabošana, apmeklētāju auto un velosipēdu novietņu ierīkošana, kā arī apkārtējās teritorijas apzaļumošana.
Būvdarbus objektā veic SIA "Madonas laukceltnieks", būvuzraudzību veic SIA "Sistēmeksperts".
Kā liecina "firmas.lv" informācija, "Madonas laukceltnieks" apgrozījums pērn bija 236 762 eiro, peļņa - 22 286 eiro. Uzņēmums dibināts 1991.gadā, tā pamatkapitāls ir 57 855 eiro. Tā lielākais īpašnieks ir Jānis Sproģis, kuram pieder 94,74% kapitāldaļu.
Madonā par 221 879 eiro atjauno tenisa laukumu
LETA 10.08.2025
"Bio-Venta" atklās jaunu eļļas spiešanas līniju
LETA 27.03.2026
Rīga, 27. marts, LETA. Biodegvielas ražotājs SIA "Bio-Venta" piektdien plkst. 11 atklās eļļas spiešanas ceha otro līniju, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Uzņēmumā norāda, ka ir noslēdzies būtisks attīstības posms, kura laikā rapša sēklu pārstrādes
...
"Latvijas vēja parki" pērn strādāja ar 1,4 miljonu eiro zaudējumiem
LETA 27.03.2026
Rīga, 27. marts, LETA. AS "Latvenergo" piederošās SIA "Latvijas vēja parki" zaudējumi pagājušajā gadā pieauga par 28% - līdz 1,399 miljoniem eiro, un kompānija neguva ieņēmumus no pamatdarbības, liecina "Firmas.lv" informācija.
Kompānijas gada pārsk
...
"Salacgrīvas ūdens" ūdenssaimniecības tarifi no maija pieaugs vidēji par 21,6%
LETA 27.03.2026
Rīga, 27. marts, LETA. SIA "Salacgrīvas ūdens" ūdenssaimniecības tarifi no 1. maija pieaugs vidēji par 21,6%, liecina Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) publiskotais lēmums oficiālajā izdevumā "Latvijas vēstnesis".
Tostarp kompānij
...