Rīga, 4.aug., LETA. Kravas automašīnu, autobusu un piekabju rezerves daļu tirgotājs SIA "Auto Kada" pagājušajā gadā strādāja ar 25,288 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 2% vairāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa saruka gandrīz divas reizes - līdz 498 134 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā minēts, ka pērn "Auto Kada" turpināja aktīvu darbu, sadarbojoties ar klientiem un nostiprinot pozīcijas visās trīs Baltijas valstīs.
Tādējādi 2024.gadā kompānija panāca nelielu apgrozījuma pieaugumu, kā arī turpmāk ir vērojamas pozitīvas tendences, teikts vadības ziņojumā.
Pagājušajā gadā kompānijai Baltijā bija 33 rezerves daļu veikali. Nākotnē uzņēmums plāno uzlabot sniegto pakalpojumu kvalitāti, paplašināt preču piedāvājumu un veikalu tīklu, teikts vadības ziņojumā.
2023.gadā "Auto Kada" strādāja ar 24,786 miljonu eiro apgrozījumu un 959 656 eiro peļņu.
"Auto Kada" reģistrēta 1995.gadā, un tās pamatkapitāls ir 458 556 eiro. Uzņēmums pieder Jānim Ozoliņam.
"Auto Kada" apgrozījums pērn palielinājies par 2%
LETA 04.08.2025
Tirdzniecības centrā "Domina Shopping" atklās jaunu "MyFitness" sporta klubu
LETA 20.03.2026
Rīga, 20. marts, LETA. Tirdzniecības centrā "Domina Shopping" šodien atklās jaunu "MyFitness" sporta klubu, aģentūru LETA informēja "Domina Shopping".
Jauna sporta kluba "MyFitness" izveidē investēti vairāk nekā divi miljoni eiro.
Sporta kluba kopē
...
Turpinās iztiesāt lietu pret futbola kluba "Auda" valdes locekli Gorkšu par izvairīšanos no nodokļu nomaksas
LETA 20.03.2026
Rīga, 20. marts, LETA. Rīgas pilsētas tiesa šodien plkst. 11 plāno turpināt skatīt krimināllietu, kurā futbola kluba "Auda" valdes loceklis Rihards Gorkšs apsūdzēts par izvairīšanos no nodokļu nomaksas, noskaidroja aģentūra LETA.
Saskaņā ar apsūdzīb
...
Informēs par Rīgas zooloģiskā dārza un "Rīgas mežu" apvienošanas ieguvumiem
LETA 20.03.2026
Rīga, 20. marts, LETA. Šodien plkst. 11.30 Rīgas domē notiks prezentācijas pasākums, kurā informēs par Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza un SIA "Rīgas meži" apvienošanas ieguvumiem, kā arī ar zooloģiskā dārza jaunajiem attīstības plāniem, aģentūru LET
...