Rīga, 16.jūl., LETA. "BluOr Bank" sākusi hipotekāro kredītu izsniegšanu mājokļa iegādei, aģentūru LETA informēja bankā.
"BluOr Bank" skaidro, ka šis solis iezīmē jaunu posmu bankas attīstībā - līdzās pakalpojumiem biznesam, banka paplašina savu klātbūtni arī privātpersonu segmentā. Kredīti būs pieejami gan esošajiem, gan jaunajiem klientiem visā Latvijā.
Ienākot mājokļu kreditēšanas tirgū, "BluOr Bank" mērķis ir ne vien sava pakalpojumu klāsta dažādošana, bet arī impulss šī nekustamo īpašumu segmenta aktivizēšanai un konkurences veicināšanai.
"BluOr Bank" valdes priekšsēdētājs Dmitrijs Latiševs skaidro, ka banka sāka ar kreditēšanas risinājumiem Latvijas uzņēmumiem un tagad piedāvājums paplašināts, balstoties uz klientu vajadzībām. Latiševs norāda, ka Latvijas nekustamo īpašumu tirgū banka aktīvi darbojas jau daudzus gadus, biznesa sektoram finansējot gan jaunu mājokļu būvniecību, gan ēku renovāciju visā Latvijā.
Līdztekus jaunu hipotekāro kredītu izsniegšanai, "BluOr Bank" piedāvās arī hipotekāro aizdevumu pārkreditēšanu, kas būs pieejama klientiem, kuri jau noformējuši hipotekāro kredītu citā bankā, un meklē iespēju to pārkreditēt uz izdevīgākiem nosacījumiem. "BluOr Bank" piedāvātie hipotekārās kreditēšanas nosacījumi paredz procentu likmi, sākot no 1,1%, un individuāli pielāgotus atmaksas nosacījumus.
Banka līdz šim ar katru gadu palielinājusi savu tirgus daļu Latvijā, un nākotnē savu pakalpojumu klāstu privātpersonām plāno palielināt un pakāpeniski attīstīties no specializētas uzņēmējdarbības bankas par pilna servisa komercbanku.
Jau ziņots, ka Latvijas "BluOr Bank" peļņa pērn bija 17,85 miljoni eiro, kas ir par 42% vairāk nekā 2023.gadā. Bankas aktīvi 2024.gada 31.decembrī bija 1,049 miljardu eiro apmērā.
Pēc aktīvu apmēra "BluOr Bank" 2023.gada beigās bija sestā lielākā banka Latvijā. Bankas vienīgais akcionārs ir Latvijas AS "BBG", kuras patiesie labuma guvēji, pēc "Firmas.lv" datiem, ir Aleksandrs Peškovs, Sergejs Peškovs, Andrejs Kočetkovs un Oļegs Čepuļskis.
"BluOr Bank" sākusi hipotekāro kredītu izsniegšanu
LETA 16.07.2025
Pašapkalpošanās veļas mazgātavas uzņēmums "Laundromat LV" šogad plāno atvērt 15-20 jaunas pakalpojuma sniegšanas vietas
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. Pašapkalpošanās veļas mazgātavas uzņēmums SIA "Laundromat LV" šogad Latvijā plāno atvērt 15-20 jaunas pakalpojuma sniegšanas vietas, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Tuvākajā laikā plānots atvērt mazgātavu tirdzniecības centr
...
"Ingka Investments" iegādājusies vairāk nekā 135 000 hektāru meža zemes Latvijā un gandrīz 18 000 hektāru Igaunijā
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. "IKEA" lielākā veikalu operatora "Ingka Group" investīciju struktūrvienība "Ingka Investments" ir pabeigusi darījumu ar Zviedrijas mežu īpašnieku asociāciju "Sodra" par vairāk nekā 135 000 hektāru meža zemes iegādi Latvijā un g
...
"Prāta vētra" Jelgavai kompensē izdevumus par koncerta un lietavu dēļ sabojātā zāliena atjaunošanu
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. Grupa "Prāta vētra" Jelgavas pašvaldībai kompensējusi izdevumus par koncerta un lietavu dēļ sabojātā zāliena atjaunošanu, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.
Pērnā gada jūlijā grupa savu koncerttūri tradicionāli atklāja savā d
...