Rīga, 4.jūl., LETA. SIA "Bauskas novada komunālserviss" siltumenerģijas tarifi Bauskā un Iecavā no 1.augusta samazināsies par 0,2%, liecina publiskotā informācija par uzņēmuma noteiktajiem siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifiem.
Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) nolēmusi atzīt "Bauskas novada komunālservisa" noteiktos siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifus un to pamatojuma atbilstību metodikai.
Tādējādi no 2025.gada 1.augusta siltumenerģijas tarifs Bauskā būs 69,06 eiro par MWh, bet Iecavā ar kurināmā neparedzēto ieņēmumu komponenti piecu eiro apmērā par MWh tarifs būs 73,14 eiro par MWh.
Baukā siltumenerģijas ražošanas tarifs būs 48,36 eiro par MWh, kas ir samazinājums par 0,2%, siltumenerģijas pārvades un sadales tarifs būs 13,98 eiro par MWh, kas ir samazinājums par 0,1%, bet siltumenerģijas tirdzniecības tarifs un akcīzes nodokļa komponente saglabāsies nemainīgi un būs attiecīgi 6,3 un 0,42 eiro par MWh.
Savukārt Iecavā siltumenerģijas ražošanas tarifs būs 60,8 eiro par MWh, kas ir samazinājums par 0,2%, siltumenerģijas pārvades un sadales tarifs būs 13,21 eiro par MWh, kas ir samazinājums par 0,1%, bet siltumenerģijas tirdzniecības tarifs un akcīzes nodokļa komponente saglabāsies nemainīgi un būs attiecīgi 3,08 un 1,05 eiro par MWh.
Siltumapgādes pakalpojuma tarifu izmaiņas saistītas ar kurināmā cenu izmaiņām.
"Bauskas novada komunālservisa" apgrozījums 2024.gadā bija 11,417 miljoni eiro, bet zaudējumi sasniedza 1,435 miljonus eiro.
Kompānija "Bauskas novada komunālserviss" ir reģistrēta 1998.gadā, un tās pamatkapitāls ir 15,644 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Uzņēmums pilnībā pieder Bauskas novada pašvaldībai.
Bauskā un Iecavā no augusta nedaudz samazināsies siltumenerģijas tarifi
LETA 04.07.2025
Konstrukciju sliktā tehniskā stāvokļa dēļ Bauskas slimnīcā uz laiku slēdz Terapijas un aprūpes nodaļu
LETA 23.12.2025
Rīga, 23. dec., LETA. Bauskas slimnīcas labā spārna otrā stāva pārseguma konstrukcijas ir sliktā tehniskā stāvoklī, tāpēc drošības nolūkos slimnīcā uz laiku slēgta Terapijas un aprūpes nodaļa, aģentūru LETA informēja slimnīcā.
Pirmdien, 22. decembrī
...
Veikala "LaTS" izveidē Hospitāļu ielā investē aptuveni 50 000 eiro
LETA 23.12.2025
Rīga, 23. dec., LETA. Veikala "LaTS" izveidē Rīgā, Hospitāļu ielā, investēti aptuveni 50 000 eiro, aģentūru LETA informēja "LaTS" pārvaldītāja SIA "Latvijas tirgotāju savienība".
"LaTS" veikalu tīkla komercdirektore Kitija Didžus norāda, ka jaunā ve
...
Izmeklēšanas nepilnību dēļ būvnieku karteļa lietu atgriež izskatīšanai apgabaltiesā
LETA 23.12.2025
Rīga, 23. dec., LETA. Augstākā tiesa (AT) ir atcēlusi Administratīvās apgabaltiesas spriedumu, ar kuru bija noraidīti būvniecības komercsabiedrību pieteikumi par Konkurences padomes (KP) lēmuma atcelšanu, un nodevusi lietu jaunai izskatīšanai Adminis
...