Rīga, 3.jūl., LETA. Bezpilota lidaparātu ražotājs SIA "Edge Autonomy Riga" pagājušajā gadā strādāja ar 68,317 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 14,6% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās trīs reizes un bija 9,632 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pērn veiktas astoņu miljonu eiro investīcijas pamatlīdzekļos, lai iekārtotu un aprīkotu jaunas ražošanas un administrācijas telpas, kuras pieņemtas ekspluatācijā 2025.gada martā.
Kompānijas vadība atzīmē, ka jaunās telpas dos iespēju palielināt ražošanas jaudas, kā arī efektivizēt un modernizēt darbību.
Uzņēmuma vadība prognozē, ka pieprasījums pēc "Edge Autonomy Riga" produkcijas turpinās pieaugt, tāpēc plāno ražošanas spēju paplašināšanu, kā arī turpmāku jaunu produktu izstrādi.
"Edge Autonomy Riga" 2023.gadā strādāja ar 79,985 miljonu eiro apgrozījumu un guva 29,019 miljonu eiro peļņu.
"Edge Autonomy" ražo bezpilota sistēmu tehnoloģijas, kas tiek piegādātas valdības, komerciāliem un akadēmiskiem klientiem gandrīz 70 valstīs. Uzņēmums tiek uzskatīts par vienu no vadošajiem pasaules līmeņa bezpilota lidaparātu tehnoloģiju ražotājiem. Uzņēmums sadarbojas ar Latvijas bruņotajiem spēkiem, "Edge Autonomy" lidaparāti nosūtīti arī Ukrainas armijas vajadzībām.
Uzņēmums reģistrēts 2009.gadā, un tā pamatkapitāls ir 1 041 505 eiro. Uzņēmuma īpašnieks ir ASV uzņēmums "Edge Autonomy Holdings, LLC".
Bezpilota lidaparātu ražotāja "Edge Autonomy Riga" apgrozījums pērn samazinājies par 14,6%
LETA 03.07.2025
"Bentley" un "Lamborghini" automašīnu izplatītāja Latvijā apgrozījums pērn palielinājies par 0,2%
LETA 04.08.2026
Rīga, 4. aug., LETA. Automašīnu, tostarp "Bentley" un "Lamborghini", oficiālā izplatītāja Latvijā "Luxury & Sports Cars" apgrozījums pagājušajā gadā bija 39,513 miljoni eiro, kas ir par 0,2% vairāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa pieauga par 7
...
"Kurzemes gaļsaimnieka" apgrozījums pērn pieaudzis par 11,4%
LETA 04.08.2026
Rīga, 4. aug., LETA. SIA "Kurzemes gaļsaimnieks" pagājušajā gadā strādāja ar 67,935 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 11,4% vairāk nekā 2024. gadā, bet kompānijas peļņa samazinājās par 6,7% un bija 650 650 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
K
...
"Cēsu alus" apgrozījums pērn samazinājies par 9,3%
LETA 04.08.2026
Rīga, 4. aug., LETA. Alus darītava AS "Cēsu alus" pagājušajā gadā strādāja ar 91,751 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 9,3% mazāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa samazinājās 3,3 reizes un bija 1,065 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informā
...