Rīga, 2.jūl., LETA. Sporta apģērbu un preču tirgotājs SIA "Sportland" pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2024.gada 1.maija līdz šā gada 30.aprīlim, strādāja ar 56,92 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 2,8% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa saruka par 29,4% un bija 1,471 miljons eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka finanšu gadā galvenais uzsvars tika likts uz kompānijas saimnieciskās darbības efektivitātes paaugstināšanu un tirdzniecības internetā attīstību. Tāpat tika rekonstruēti vairāki veikali, kā arī atvērts jauns "Sportland" veikals Rīgā.
Pagājušajā finanšu gadā tika aizvērts "Timberland" veikals tirdzniecības centrā "Galerija Centrs" un tika aizvērti divi "Outlet" veikali - tirdzniecības centrā "Mols" un Jelgavā.
Šajā finanšu gadā plānots turpināt paaugstināt saimnieciskās darbības efektivitāti, lai spētu nodrošināt "Sportland" veiksmīgu darbību.
Tāpat plānots paplašināt veikalus tirdzniecības centrā "Akropole Alfa" un atvērt jaunu "Sportland" veikalu tirdzniecības centrā "Teika Plaza".
Iepriekšējā finanšu gadā, kas ilga no 2023.gada 1.maija līdz 2024.gada 30.aprīlim, "Sportland" strādāja ar 55,352 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 10,9% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa saruka par 35,9% un bija 2,083 miljoni eiro.
Kompānija reģistrēta 2001.gadā, un tās pamatkapitāls ir 1 187 972 eiro. "Sportland" vienīgā īpašniece ir Igaunijā reģistrētā "Sportland International Group".
"Sportland" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā palielinājies par 2,8%
LETA 02.07.2025
Pašapkalpošanās veļas mazgātavas uzņēmums "Laundromat LV" šogad plāno atvērt 15-20 jaunas pakalpojuma sniegšanas vietas
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. Pašapkalpošanās veļas mazgātavas uzņēmums SIA "Laundromat LV" šogad Latvijā plāno atvērt 15-20 jaunas pakalpojuma sniegšanas vietas, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Tuvākajā laikā plānots atvērt mazgātavu tirdzniecības centr
...
"Ingka Investments" iegādājusies vairāk nekā 135 000 hektāru meža zemes Latvijā un gandrīz 18 000 hektāru Igaunijā
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. "IKEA" lielākā veikalu operatora "Ingka Group" investīciju struktūrvienība "Ingka Investments" ir pabeigusi darījumu ar Zviedrijas mežu īpašnieku asociāciju "Sodra" par vairāk nekā 135 000 hektāru meža zemes iegādi Latvijā un g
...
"Prāta vētra" Jelgavai kompensē izdevumus par koncerta un lietavu dēļ sabojātā zāliena atjaunošanu
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. Grupa "Prāta vētra" Jelgavas pašvaldībai kompensējusi izdevumus par koncerta un lietavu dēļ sabojātā zāliena atjaunošanu, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.
Pērnā gada jūlijā grupa savu koncerttūri tradicionāli atklāja savā d
...