Rīga, 9.jūn., LETA. Eļļas ražotājs SIA "Iecavnieks & Co" pagājušajā gadā strādāja ar 5,443 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 14,4% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa samazinājās 4,7 reizes - līdz 10 474 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā peļņas kritums skaidrots ar ģeopolitisko situāciju, izejvielu cenu kāpumu un darbaspēka izmaksu pieaugumu. Savukārt apgrozījuma samazinājums skaidrots ar rapšu un sēklu izejvielu trūkumu tirgū, ko ietekmēja ražas samazinājums.
"Iecavnieks & Co" pērn ražoja rapšu, linu un kaņepju auksti spiestu eļļu, kā arī citus šo izejvielu produktus. Vienlaikus uzņēmums sniedza arī graudu un rapšu pirmapstrādes un uzglabāšanas pakalpojumus, tostarp rapšu, graudu un pupu pieņemšanas, tīrīšanas, kaltēšanas, kā arī lauksaimnieciskās produkcijas uzglabāšanas pakalpojumus.
Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā norādīts, ka pērn "Iecavnieks & Co" apsaimniekoja 426 hektārus zemes.
Pērn kompānija saņēma arī valsts atbalstu par apstrādātajām lauksaimniecības platībām un akcīzes nodokļa atlaidi par dīzeļdegvielu.
"Iecavnieks & Co" vadība prognozē, ka 2025.gads būs labs ražas novākšanai, kas uzņēmumam nesīs peļņu.
2023.gadā "Iecavnieks & Co" strādāja ar 6,358 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 6,6% vairāk nekā gadu iepriekš, kā arī kompānija guva peļņu 48 735 eiro apmērā pretstatā zaudējumiem gadu iepriekš.
Kompānija "Iecavnieks & Co" reģistrēta 2011.gadā, un tās pamatkapitāls ir 302 845 eiro. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Dainis Lagzdiņš.
Eļļas ražotāja "Iecavnieks & Co" apgrozījums pērn samazinājies par 14,4%
LETA 09.06.2025
Munīcijas ražošanas uzņēmuma "Ammunity" izpilddirektora amatā iecelts Pollaks
LETA 01.06.2026
Rīga, 1. jūn., LETA. Latvijas strēlnieku ieroču munīcijas ražošanas uzņēmuma SIA "Ammunity" izpilddirektora amatā no pirmdienas iecelts Kaspars Pollaks, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Pollaka vadībā uzņēmums turpinās virzību uz stratēģiskās attīs
...
Daugavpilī realizēts pirmais līdzdalības budžeta projekts
LETA 01.06.2026
Rīga, 1. jūn., LETA. Daugavpils pašvaldība pabeigusi 2025. gada līdzdalības budžeta uzvarētāja projekta īstenošanu, Odu ielas rajonā izveidojot jaunu publiski pieejamu vietu ūdens sporta aktivitātēm un aktīvai atpūtai pie ūdens, aģentūru LETA informē
...
Elektroierīču tirgotāja "Euronics Latvia" apgrozījums pērn pieaudzis par 11,4%
LETA 01.06.2026
Rīga, 1. jūn., LETA. Elektroierīču tirgotājs SIA "Euronics Latvia" pagājušajā gadā strādāja ar 52,057 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 11,4% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa samazinājās par 21,6% un bija 1,088 miljoni eiro, liecina
...