Rīga, 29.maijs, LETA. AS "Latvijas finieris" šodien no plkst.13 līdz 15 atklās koka ēku kompleksu un stādu dzesētavu Siguldas novada Krimuldas pagastā, kokaudzētavā "Zābaki", aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Koka ēku kompleksa mērķis ir nodrošināt stādu uzglabāšanu ziemas periodā un labiekārtot kopējo infrastruktūru.
Jaunais koka apbūves komplekss kalpos par bērzu stādu noliktavu un saldētava, kas samazina gatavās produkcijas zudumus un nodrošina klientiem stādu saņemšanu viņiem vēlamajā laikā pavasara periodā. Tāpēc būvniecības projektā gan celtniecības laikā, gan ilgtermiņā ēkas ekspluatācijas laikā uzņēmums cieši līdzdarbosies ar dažādu zinātnisko institūciju pārstāvjiem, uzkrājot zināšanas un datus daudz plašākam koksnes kā materiāla pielietojumam nākotnē.
"Latvijas finieris" koncerna apgrozījums 2024.gadā bija 408,982 miljoni eiro, kas ir par 1% vairāk nekā 2023.gadā, bet koncerna peļņa pieauga par 2,5% - līdz 57,12 miljoniem eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Savukārt koncerna vadošā uzņēmuma "Latvijas finieris" apgrozījums pērn saglabājās līdzīgā līmenī kā gadu iepriekš un veidoja 405,255 miljonus eiro, bet kompānijas peļņa pieauga par 7% - līdz 48,052 miljoniem eiro.
Kompānija "Latvijas finieris" reģistrēta 1992.gadā, un tās pamatkapitāls ir 134 465 271 eiro. Kompānijas pamatdarbība ir bērza saplākšņa ražošana. Latvijā "Latvijas finierim" pieder 100% kapitāldaļu kompānijās "Verems", "Latvijas finieris mežs" un AS "Riga Wood Baltic", kā arī 50% kapitāldaļu SIA "Troja" un SIA "SELF loģistika". AS "Ludzas mežrūpniecības saimniecība" kompānijai pieder 99,67% kapitāldaļu.
"Latvijas finieris" atklās koka ēku kompleksu un stādu dzesētavu kokaudzētavā "Zābaki"
LETA 29.05.2025
Rīgā notiks nozaru forums "Klimatneitrāla ražošana un bezemisiju tehnikas nozīme tajā"
LETA 02.06.2026
Rīga, 2. jūn., LETA. Rīgā šodien notiks nozaru forums "Klimatneitrāla ražošana un bezemisiju tehnikas nozīme tajā", liecina "Volvo" zīmola būvtehnikas tirgotāja SIA "Swecon" publicētā informācija.
Pasākuma mērķis ir veidot profesionālu dialogu par t
...
Vecumnieku apvienības iedzīvotāji var piedalīties bezmaksas atkritumu savākšanas akcijā "Eko dienas 2026"
LETA 02.06.2026
Rīga, 2. jūn., LETA. Vecumnieku apvienības iedzīvotāji no šodienas var piedalīties atkritumu apsaimniekošanas uzņēmuma SIA "Ķilupe" bezmaksas atkritumu savākšanas akcijā "Eko dienas 2026", aģentūru LETA informēja AS "CleanR grupa", kuras grupā ietilp
...
Ieviestas īslaicīgas izmaiņas Daugavpils 3. autobusa reisu kustībā
LETA 02.06.2026
Rīga, 2. jūn., LETA. No šodienas plkst. 9 līdz piektdienas plkst. 17 būs mainīta 3. maršruta autobusa uz Jaunajiem Stropiem kustības shēma Daugavpilī, aģentūru LETA informēja SIA "Daugavpils satiksme".
Uzņēmumā norāda, ka būvdarbu laikā transporta s
...