Rīga, 29.maijs, LETA. No šodienas līdz piektdienai, 30.maijam, Jūrmalā, "Lielupe by Semarah Hotels", notiks Latvijas datortīklu skolas (LDS) konference, aģentūru LETA informēja pasākuma rīkotāja SIA "OptiCom" pārstāvji.
Konferencē pulcēsies nozares profesionāļi, entuziasti un līderi, lai dalītos pieredzē un iepazīstinātu ar jaunākajiem informācijas tehnoloģiju risinājumiem.
Pasākumā tiks prezentēti jaunumi no vadošajiem IT tehnoloģiju ražotājiem, inovāciju attīstītājiem, kā arī nozares stratēģiskajiem partneriem.
Konferences laikā ieplānotas praktiskas nodarbības, kurās dalībnieki varēs apgūt zināšanas, kā arī individuāli tikties ar ražotājiem.
2023.gadā "Opticom" strādāja ar 13,909 miljonu eiro apgrozījumu un 321 573 eiro peļņu. Finanšu rādītāji par 2024.gadu vēl nav publiskoti.
Konferences rīkotāja "Opticom" pamatdarbība ir IT infrastruktūras risinājumi. Kā liecina "Firmas.lv" informācija, uzņēmums dibināts 1994.gadā un tā pamatkapitāls ir 350 000 eiro. Kompānijas 70% kapitāldaļas pieder Semjonam Oļevskim, 15% kapitāldaļas pieder Arnim Morkānam, 10% - Žannai Taranovai, bet 5% - Anitai Kleinbergai.
Norisināsies Latvijas datortīklu skolas konference
LETA 29.05.2025
Rīgā notiks nozaru forums "Klimatneitrāla ražošana un bezemisiju tehnikas nozīme tajā"
LETA 02.06.2026
Rīga, 2. jūn., LETA. Rīgā šodien notiks nozaru forums "Klimatneitrāla ražošana un bezemisiju tehnikas nozīme tajā", liecina "Volvo" zīmola būvtehnikas tirgotāja SIA "Swecon" publicētā informācija.
Pasākuma mērķis ir veidot profesionālu dialogu par t
...
Vecumnieku apvienības iedzīvotāji var piedalīties bezmaksas atkritumu savākšanas akcijā "Eko dienas 2026"
LETA 02.06.2026
Rīga, 2. jūn., LETA. Vecumnieku apvienības iedzīvotāji no šodienas var piedalīties atkritumu apsaimniekošanas uzņēmuma SIA "Ķilupe" bezmaksas atkritumu savākšanas akcijā "Eko dienas 2026", aģentūru LETA informēja AS "CleanR grupa", kuras grupā ietilp
...
Ieviestas īslaicīgas izmaiņas Daugavpils 3. autobusa reisu kustībā
LETA 02.06.2026
Rīga, 2. jūn., LETA. No šodienas plkst. 9 līdz piektdienas plkst. 17 būs mainīta 3. maršruta autobusa uz Jaunajiem Stropiem kustības shēma Daugavpilī, aģentūru LETA informēja SIA "Daugavpils satiksme".
Uzņēmumā norāda, ka būvdarbu laikā transporta s
...