Rīga, 24.maijs, LETA. Ērgļu centrā tiks izbūvēts labiekārtots tirgus laukums, aģentūru LETA informēja Madonas novada pašvaldībā.
Projekta mērķis ir veicināt vietējo uzņēmējdarbību un uzlabotu vietas potenciālu un pievilcību, veicinot tūrismu.
Paredzēts izbūvēt tirgus laukumu ar cieto segumu, uz kura būs iespējams novietot automašīnas tirgošanās vajadzībām, uzstādīt tirgošanās nojumes, izveidot estētiski iekārtotu "zaļo" teritoriju, uzstādīt labierīcības un labiekārtojuma elementus.
Būvdarbus veic SIA "Turtas", būvuzraudzību - SIA "Sunlight Avenue". Projekta kopējās izmaksas ir 250 111 eiro, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis.
Projekts tiek īstenots ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai atbalstu.
Kā liecina "firmas.lv" informācija, SIA "Turtas" apgrozījums 2023.gadā bija 675 068 eiro, peļņa - 1444 eiro. Pagājušā gada finanšu rādītāji vēl nav publiskoti. Uzņēmums dibināts 2020.gadā, tā pamatkapitāls ir 2800 eiro. Uzņēmuma īpašniece ir Diāna Tooma.
"Sunlight Avenue" apgrozījums pagājušajā gadā bija 29 159 eiro, zaudējumi - 7068 eiro. Uzņēmums dibināts 2021.gadā, tā pamatkapitāls ir 500 eiro. Uzņēmums pieder Andrejam Lindem.
Ērgļu centrā izbūvēs tirgus laukumu
LETA 24.05.2025
Arī reģionos uzņēmumi nepiemēros līgumsodus par laikus nesamaksātiem apkures rēķiniem
LETA 02.02.2026
Rīga, 2. febr., LETA. Vairāki pašvaldību uzņēmumi nepiemēros līgumsodus par laikus nesamaksātiem apkures rēķiniem, aģentūra LETA uzzināja vietvarās.
Ludzas novada pašvaldība prognozē, ka auksto laikapstākļu dēļ ievērojami palielināsies apkures rēķin
...
papildināta - Daugavpils slimnīca atlaidusi teju 50 darbinieku ar Krievijas un Baltkrievijas pilsonību
LETA 02.02.2026
(9. rindkopā pievienots VM komentārs.)
Rīga, 2. febr., LETA. SIA "Daugavpils reģionālā slimnīca" janvāra pēdējā darba dienā ir atlaidusi teju 50 darbinieku - Krievijas un Baltkrievijas pilsoņu -, aģentūrai LETA apstiprināja ārstniecības iestādē.
Sl
...
Ogres novada dome vērsīsies policijā saistībā ar "Facebook" ierakstu par vietvaras plānotu banketu pēc budžeta pieņemšanas
LETA 02.02.2026
Rīga, 2. febr., LETA. Ogres novada dome vērsīsies policijā saistībā ar "Facebook" lapā "Ogres ziņas" publicētu ierakstu par vietvaras plānotu banketu pēc pašvaldības budžeta pieņemšanas, jo uzskata šīs ziņas par nepatiesām un atsaucamām, pirmdien nol
...