Rīga, 18.maijs, LETA. Metāla furnitūras ražotāja SIA "Medzes Components" apgrozījums pērn samazinājās par 18,9% un bija 10,933 miljoni eiro, bet kompānijas pelņa saruka 2,1 reizi un sasniedza 1,008 miljonus eiro, liecina "Firmas.lv" publiskotā informācija.
Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā minēts, ka uzņēmums produkciju realizē Eiropas valstu tirgos.
Uzņēmuma vadība prognozē, ka apgrozījums šogad, stabilizējoties ekonomiskajai situācijai Eiropas un pasaules tirgū, varētu atgriezties iepriekšējo gadu līmenī. Tāpat pērn plānotās produkcijas ražošanas un pārdošanas izmaksas samazinājušās vidēji par 14% un administrācijas izmaksas samazinājās par 6%.
"Medzes Components" šogad plāno veikt papildu investīcijas iekārtās, palielinot ražošanas jaudu un efektivitāti, samazinot ražošanas izmaksas un palielinot uzņēmuma rentabilitāti. Tāpat uzņēmums plāno ieguldīt vides kvalitātes uzlabošanā.
"Medzes Components" 2023.gadā strādāja ar 13,485 miljonu eiro apgrozījumu un 2,158 miljonu eiro peļņu.
"Medzes Components" dibināts 2002.gadā Grobiņas novada Medzes pagastā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 2800 eiro un kompānijas īpašnieki ir Dānijas "Investeringselskabet Hjejlevej" (35%), Dānijas "Scan Production 2002" (35%), Jespers Rasmusens (13%), Tomas Rasmusens (12%), kā arī Dānijas "Morten A.Holding" (5%).
Metāla furnitūras ražotāja "Medzes Components" apgrozījums pērn samazinājies par 18,9%
LETA 18.05.2025
Valsts prezidents: Rēzeknes koncertzālei "Gors" jāpaliek publiskā pārvaldībā
LETA 19.12.2025
Rīga, 19. dec., LETA. Rēzeknes koncertzāle "Gors" ir būtisks latviskās un latgaliskās identitātes centrs un tam ir jāpaliek publiskā pārvaldībā, sociālajos tīklos paudis Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs.
Valsts prezidents akcentēja, ka šo jautājum
...
Likvidēs Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas padomi
LETA 19.12.2025
Rīga, 19. dec., LETA. Ventspils dome ir atbalstījusi SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" padomes likvidēšanu, liecina domes sēdes lēmums.
Patlaban uzņēmuma padomē strādā Igors Udodovs, Elīna Kroņkalne un Jānis Gardovskis.
Slimnīcas padome četru
...
Pēc iedzīvotāju sūdzībām veiktajā monitoringā gaisa kvalitāti Kalnciemā novērtē kā labu
LETA 19.12.2025
Rīga, 19. dec., LETA. Gaisa kvalitāte Kalnciemā ir laba, secināts monitoringā, kas veikts pēc iedzīvotāju sūdzībām, aģentūru LETA informēja Jelgavas novada pašvaldībā.
Saistībā ar iedzīvotāju sūdzībām par iespējamu gaisa kvalitātes pasliktināšanos K
...