(Pievienota 4.rindkopa.)
Rīga, 24.apr., LETA. Valsts vides dienests (VVD) sācis administratīvā pārkāpuma procesu pret zivju pārstrādes uzņēmumu SIA "FishTrans" par neattīrītu ražošanas notekūdeņu novadīšanu Rojas upē, aģentūru LETA informēja VVD sabiedrisko attiecību vadītāja Aija Jalinska.
Jalinska sacīja, ka turpinās lietas apstākļu noskaidrošana. Tāpat tiek gaidīti ūdens paraugu analīžu rezultāti, pēc kuru saņemšanas VVD lems par turpmākām rīcībām.
Vienlaikus VVD ir pieprasījis uzņēmumam "FishTrans" izstrādāt pasākumu plānu tehnoloģisko procesu uzlabošanai, lai šādus gadījumus nepieļautu nākotnē, norāda Jalinska.
"FishTrans" aģentūrai LETA komentāru nesniedza.
LETA jau vēstīja, ka 15.aprīlī VVD saņēma informācija par potenciālu piesārņojumu Rojas ostas akvatorijā. Sūdzību iesniedza SIA "Talsu ūdens".
VVD inspektori kopā ar "Talsu ūdens" pārstāvi apsekoja teritoriju un konstatēja, ka uzņēmuma "FishTrans" saimnieciskās darbības rezultātā radušies neattīrītie notekūdeņi caur lietus kanalizācijas sistēmu tika novadīti vidē, proti, Rojas upē pirms iztekas jūrā.
Tika veikti pasākumi noplūdes novēršanai un noņemti ūdens paraugi, kas nodoti akreditētā laboratorijā.
Kā liecina "Firmas.lv" informācija, "FishTrans" apgrozījums 2023.gadā bija 1,52 miljoni eiro, peļņa - 350 477 eiro. Pagājušā gada finanšu rādītāji vēl nav publiskoti. Uzņēmums dibināts 2012.gadā, tā pamatkapitāls ir 440 845 eiro. Uzņēmums pieder SIA "AK building" - 80% kapitāldaļu, Renāram Dadzītim - 20% kapitāldaļu.
papildināta - VVD sāk administratīvā pārkāpuma procesu pret "FishTrans" par Rojas upes piesārņošanu
LETA 24.04.2025
"All Media Latvia" apgrozījums pērn pieaudzis par 5,4%
LETA 17.07.2026
Rīga, 17. jūl., LETA. Mediju uzņēmums SIA "All Media Latvia" pagājušajā gadā strādāja ar 33,258 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,4% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 17% un bija 6,581 miljons eiro, liecina "Firm
...
Nomainīta azartspēļu rīkotāja "Alfor" valde
LETA 17.07.2026
Rīga, 17. jūl., LETA. Nomainīta azartspēļu rīkotāja SIA "Alfor" valde, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
"Alfor" valdē iecelts Marcins Vojcehs Lipka un Gints Pakārklis, savukārt darbu valdē atstājis Vojteks Lipka un Kristians Katasts.
Izmaiņas uzņē
...
Dakteri klauni Vidzemes slimnīcā turpmāk sniegs emocionālu atbalstu arī senioriem
LETA 17.07.2026
Rīga, 17. jūl., LETA. Dakteri klauni Vidzemes slimnīcā turpmāk regulāri sniegs emocionālu atbalstu arī vecāka gadagājuma pacientiem, biedrībai "Dr. Klauns" sākot jaunu projektu.
Kā aģentūru LETA informēja slimnīcas sabiedrisko attiecību un mārketing
...