Rīga, 17.apr., LETA. SIA "Stockmann" pagājušajā gadā strādāja ar 35,845 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 4,5% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas zaudējumi samazinājās par 34,2% - līdz 999 524 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka apgrozījuma palielinājumu pērn veicināja uzsvars uz daudzkanālu iepirkšanās pieredzi un digitālo attīstību, kā arī īstenotās tirdzniecības kampaņas. Vienlaikus zaudējumu apmēru pērn ietekmēja darba algu pieaugums, kā arī materiālu un pakalpojumu izmaksu pieaugums.
Vadības ziņojumā minēts, ka "Stockmann" pērn, noslēdzot sadarbības līgumu, universālveikala pirmajā stāvā atklāja parfimērijas un kosmētikas veikalu "Creme de la Creme", kā arī atklāja Baltijas dizaineru konceptveikalu. Tāpat pērn pavasarī "Stockmann" atjaunoja un paplašināja "premium" kategorijas aksesuāru zonu.
Pērn uzņēmuma akcionārs "Lindex Group" veica ieguldījumu 600 000 eiro "Stockmann" pamatkapitālā. Tādējādi "Stockmann" pamatkapitāls palielināts līdz 4 874 742 eiro.
Šogad uzņēmums plāno koncentrēties uz apgrozījuma pieaugumu, kā arī uz darbības un izmaksu efektivitātes uzlabošanu. Tāpat plānots pilnveidot "MyStockmann" lojalitātes programmu.
LETA jau vēstīja, ka apgrozījums "Stockmann" veikalos Baltijā pagājušajā gadā bija 76,3 miljoni eiro, kas ir par 0,7% vairāk nekā 2024.gadā, kad apgrozījums bija 75,8 miljoni eiro.
"Stockmann" 2023.gadā strādāja ar 34,318 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 3,2% vairāk nekā 2022.gadā, bet kompānijas zaudējumi pieauga par 22,3% - līdz 1,519 miljoniem eiro.
Kompānija reģistrēta 1998.gada jūnijā. "Stockmann" īpašnieks ir Somijā reģistrētais "Lindex Group".
Universālveikala "Stockmann" apgrozījums pērn pieaudzis par 4,5%
LETA 17.04.2025
Liepājā pērn darījumu skaits ar dzīvokļiem audzis par 7,4%
LETA 23.03.2026
Rīga, 23. marts, LETA. Liepājā pērn darījumu skaits ar dzīvokļiem audzis par 7,4%, aģentūru LETA informēja nekustamo īpašumu kompānija "Aver Kurzeme".
Saskaņā ar Valsts zemes dienesta atvērtajiem datiem un "Aver Kurzeme" apkopoto analīzi, Liepājas d
...
KP atļauj "Firma Madara 89 īpašumi" iegūt izmantošanas tiesības pār aktīviem adresē Talsos
LETA 23.03.2026
Rīga, 23. marts, LETA. Konkurences padome (KP) atļāvusi SIA "Firma Madara 89 īpašumi" iegūt izmantošanas tiesības pār aktīviem adresē Lielajā ielā, Talsos, aģentūru LETA informēja KP.
"Firmas Madara 89 īpašumi" darbības veids ir nekustamā īpašuma ap
...
"Amber Latvijas balzams" vairākuma akcionāram "Amber Beverage Group Holding" iestājusies saistību neizpilde
LETA 23.03.2026
Rīga, 23. marts, LETA. Alkoholisko dzērienu ražotājas AS "Amber Latvijas balzams" vairākuma akcionāram Luksemburgas kompānijai "Amber Beverage Group Holding" ir iestājusies saistību neizpilde, tādēļ birža "Nasdaq Riga" piemērojusi kompānijai uzraudzī
...