Rīga, 7.apr., LETA. SIA "Kokneses komunālie pakalpojumi" plāno samazināt siltumenerģijas tarifu par 2,77%, liecina publikācija oficiālajā izdevumā.
Siltumenerģijas tarifs samazināsies no 75,79 eiro par megavatstundu līdz 73,69 eiro par megavatstundu jeb par 2,77%. Siltumenerģijas ražošanas tarifs saruks par 3,04%, bet siltumenerģijas pārvades un sadales tarifs - par 1,95%.
Jaunie tarifi varētu stāties spēkā no 1.jūnija. Tarifu izmaiņas saistītas ar iepirktā kurināmā cenu izmaiņām.
Saskaņā ar "Firmas.lv" informāciju, uzņēmums "Kokneses komunālie pakalpojumi" reģistrēts 1992.gadā. Tas pilnībā pieder Aizkraukles novada pašvaldībai.
Uzņēmuma pamatkapitāls ir 458 007 eiro. Uzņēmums 2023.gadā strādājis ar 942 080 eiro apgrozījumu un 186 390 eiro zaudējumiem.
Vasarā par 2,77% plāno samazināt siltumenerģijas tarifu Koknesē
LETA 07.04.2025
NBS operacionālajai testēšanai iegādāsies "Frankenburg Technologies" izstrādāto raķešu partiju
LETA 18.12.2025
Rīga, 18. dec., LETA. Latvijas aizsardzības resors operacionālajai testēšanai iegādāsies Igaunijas uzņēmuma "Frankenburg Technologies" izstrādāto raķešu "Frankenburg Mark 1" testa partiju, aģentūrai LETA pavēstīja Aizsardzības ministrijas (AM) Preses
...
Pulksteņu un juvelierizstrādājumu tirgotājs "Grenardi Group" iegādājas "Goldwork"
LETA 18.12.2025
Rīga, 18. dec., LETA. Pulksteņu un juvelierizstrādājumu mazumtirgotājs AS "Grenardi Group" iegādāsies kompānijas lielākajam īpašniekam Aināram Spriņģim pastarpināti pilnībā piederošo juvelierizstrādājumu servisa uzņēmumu SIA "Goldwork", aģentūru LETA
...
"Ditton pievadķēžu rūpnīcai" izbeigts tiesiskās aizsardzības process
LETA 18.12.2025
Rīga, 18. dec., LETA. Daugavpils pievadķēžu ražotājam AS "Ditton pievadķēžu rūpnīca" izbeigts tiesiskās aizsardzības process, liecina Maksātnespējas reģistra informācija.
Latgales rajona tiesa tiesiskās aizsardzības procesu izbeigusi 17. decembrī, j
...