Rīga, 10.febr., LETA. "Luminor Bank" piešķīrusi kredītu 890 000 eiro apmērā metālapstrādes uzņēmumam SIA "HQ Chipper parts", aģentūru LETA informēja bankas pārstāvji.
Ar aizdevuma palīdzību plānots atjaunot un uzlabot energoefektivitāti uzņēmuma ēkā Bauskā - siltināt cokolu, fasādi un jumtu, nomainīt logus un vārtus, kā arī izveidot jaunu apkures sistēmu.
"HQ Chipper parts" specializācija ir gan koksnes šķeldotāju, gan dažādu citu metāla rezerves daļu ražošana, remonts un restaurācija. "HQ Chipper parts" ir tērauda lokšņu "Hardox" oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs.
"HQ Chipper parts" 2023.gadā strādāja ar 10,564 miljonu eiro apgrozījumu un guva 1,498 miljonu eiro peļņu, liecina "Firmas.lv" informācija. "HQ Chipper parts" pamatkapitāls ir 14 200 eiro. Izņēmuma īpašnieki ir Andris Melbārdis (51%), Edgars Melbārdis (43%) un Kristaps Kalniņš (6%).
"Luminor Bank" provizoriskā peļņa Baltijā pagājušajā gadā bija 202,2 miljoni eiro, kas ir par 3,9% vairāk nekā iepriekšējā gadā.
Latvijā strādā "Luminor Bank" filiāle. Pēc aktīvu apmēra "Luminor Bank" filiāle Latvijā ir ceturtā lielāka banka Latvijā. Banku kontrolē ASV investīciju kompānija "Blackstone".
"Luminor Bank" piešķīrusi 890 000 eiro kredītu "HQ Chipper parts" energoefektivitātes paaugstināšanai
LETA 10.02.2025
"All Media Latvia" apgrozījums pērn pieaudzis par 5,4%
LETA 17.07.2026
Rīga, 17. jūl., LETA. Mediju uzņēmums SIA "All Media Latvia" pagājušajā gadā strādāja ar 33,258 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,4% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 17% un bija 6,581 miljons eiro, liecina "Firm
...
Nomainīta azartspēļu rīkotāja "Alfor" valde
LETA 17.07.2026
Rīga, 17. jūl., LETA. Nomainīta azartspēļu rīkotāja SIA "Alfor" valde, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
"Alfor" valdē iecelts Marcins Vojcehs Lipka un Gints Pakārklis, savukārt darbu valdē atstājis Vojteks Lipka un Kristians Katasts.
Izmaiņas uzņē
...
Dakteri klauni Vidzemes slimnīcā turpmāk sniegs emocionālu atbalstu arī senioriem
LETA 17.07.2026
Rīga, 17. jūl., LETA. Dakteri klauni Vidzemes slimnīcā turpmāk regulāri sniegs emocionālu atbalstu arī vecāka gadagājuma pacientiem, biedrībai "Dr. Klauns" sākot jaunu projektu.
Kā aģentūru LETA informēja slimnīcas sabiedrisko attiecību un mārketing
...