Rīga, 2.febr., LETA. Siltumapgādes uzņēmums "Gren Gulbene" ir sekmīgi ieviesis un sertificējis četrus ISO starptautiskus pārvaldības sistēmu standartus, aģentūru LETA informēja "Gren Gulbene" pārstāvji.
"Gren Gulbene" ir sekmīgi ieviesis un sertificējis kvalitātes pārvaldības sistēmu "ISO 9001:2015", energopārvaldības sistēmu "ISO 50001:2018", vides pārvaldības sistēmu "ISO 14001:2015" un darba aizsardzības sistēmu "ISO 45001:2018".
Saņemtie ISO sertifikāti apliecina uzņēmuma darbības atbilstību starptautiskiem labas pārvaldības standartiem un spēju nodrošināt augstu pakalpojumu kvalitāti, efektīvu enerģijas izmantošanu, atbildīgu attieksmi pret vidi un drošas darba vides uzturēšanu gan saviem darbiniekiem, gan darbuzņēmējiem, norāda kompānijā.
Sertifikāciju un uzņēmuma darbības auditu veica "Bureau Veritas".
"Firmas.lv" informācija liecina, ka "Gren Gulbene" 2023.gadā strādāja ar 2,54 miljonu eiro apgrozījumu un 15 470 eiro peļņu. Uzņēmums reģistrēts 2008.gadā, un tā pamatkapitāls ir 830 000 eiro. Kompānijas vienīgā īpašniece ir SIA "Gren Latvija", kura savukārt pieder Somijas "Gren".
"Gren Gulbene" saņēmusi četrus ISO standartu atbilstības sertifikātus
LETA 02.02.2025
Turpinās skatīt krimināllietu par 300 000 eiro izkrāpšanu un legalizēšanu
LETA 14.01.2026
Rīga, 14. janv., LETA. Rīgas pilsētas tiesa trešdien plkst. 14 turpinās skatīt krimināllietu pret uzņēmējiem par 300 000 eiro izkrāpšanu un šo naudas līdzekļu legalizēšanu, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.
Prokuratūra iepriekš informēja, ka lietā di
...
Siliņa: Valdība ir gatava piedalīties "Gora" pārvaldībā, bet ne atbrīvot pašvaldību no atbildības
LETA 14.01.2026
Rīga, 14. janv., LETA. Valdība ir gatava nepieciešamības gadījumā piedalīties "Austrumlatvijas koncertzāles" jeb "Gora" pārvaldībā, bet nevajadzētu pieļaut, ka Rēzeknes pašvaldība to izmanto, lai atbrīvotos no atbildības, intervijā Latvijas Televīzij
...
"YIT Latvija" Pļavniekos attīstīs dzīvojamo kvartālu "Smilgas"
LETA 14.01.2026
Rīga, 14. janv., LETA. Būvkompānija un nekustamo īpašumu attīstītājs SIA "YIT Latvija" šogad sāks dzīvojamā kvartāla "Smilgas" attīstību Pļavniekos, aģentūru LETA informēja kompānijā.
Attīstītājs neatklāj projektā paredzētās investīcijas.
Projektā
...