Rīga, 10.janv., LETA. Latgales partijas valdē vairs nedarbosies bijusī Preiļu novada domes priekšsēdētāja, tagad deputāte Maruta Plivda un Krāslavas novada pašvaldības kultūras pasākumu organizators Dainis Platacis, liecina informācija portālā "Firmas.lv".
Valdē turpinās darbu Aldis Adamovičs, Vitālijs Aizbalts, Alīna Gendele, kā arī jauni valdes locekļi Aivars Belkovskis un Valdis Stepiņš.
Politiskā spēka līdzpriekšsēdētāji arī turpmāk būs kādreizējais Daugavpils mērs, tagad domnieks Jānis Lāčplēsis un Balvu novada domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs.
Jau vēstīts, ka pērnā gada nogalē Saeimā pārstāvētā partija "Latvija pirmajā vietā" paziņoja par kopīgu startu ar Latgales partiju Daugavpilī šogad gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās. Pašlaik Latgales partija pilsētas domē ir opozīcijā.
Maksimovs, komentējot paziņojumu, pauda, ka par dalību kopīgos vēlēšanu sarakstos ir jālemj partijas valdei.
Viņš atgādināja, ka partija 2024.gadā ir noslēgusi sadarbības līgums ar partiju apvienību "Jaunā vienotība" un partija "Vienotība".
"Vēlos uzsvērt, ka nav neviena cita sadarbības līguma ne ar vienu citu politisku partiju. Nedz kongresā, nedz arī valdē netika skatīts un lemts par juridisku sadarbību ne ar kādu citu politisku spēku," skaidro politiķis.
Darbu Latgales partijas valdē neturpina Plivda un Platacis
LETA 10.01.2025
Ar Aizsardzības ministrijas atbalstu "SAF tehnika" izstrādājusi radio signālu traucēšanas iekārtas prototipu
LETA 14.01.2026
Rīga, 14. janv., LETA. Ar Aizsardzības ministrijas atbalstu AS "SAF tehnika" izstrādājusi radio signālu traucēšanas iekārtas prototipu, aģentūru LETA informēja ministrija.
Trešdien aizsardzības ministrs Andris Sprūds apmeklēja "SAF tehnika", kur tik
...
Bijusī ministre Viņķele izraudzīta par rehabilitācijas centra "Vaivari" vadītāju
LETA 14.01.2026
Rīga, 14. janv., LETA. Par nacionālā rehabilitācijas centra "Vaivari" valdes priekšsēdētāju izraudzīta bijusī veselības ministre, ilggadēja politiķe Ilze Viņķele.
Kā aģentūru LETA pēc šodien notikušās centra dalībnieku ārkārtas sapulces informēja Ve
...
Latvijas Banka atļauj izteikt "Latvijas Jūras medicīnas centra" akciju atpirkšanas piedāvājumu
LETA 14.01.2026
Rīga, 14. janv., LETA. Latvijas Bankas uzraudzības komiteja atļāvusi SIA "Pom" izteikt akciju atpirkšanas piedāvājumu AS "Latvijas Jūras medicīnas centrs" akciju izslēgšanai no regulētā tirgus, aģentūru LETA informēja Latvijas Banka.
"Pom" 2025. gad
...