Rīga, 4.dec., LETA. Degvielas mazumtirgotājs SIA "Kool Latvija" reģistrējis komercķīlu ar nodrošinātā prasījuma maksimālo summu 4,17 miljoni eiro, liecina "Lursoft" publiskotā informācija.
Komercķīlas ņēmēja ir "Reģionālā investīciju banka".
"Kool Latvija" ieķīlājusi sev piederošās SIA "Baltijas degviela" kapitāldaļas.
Tādējādi patlaban "Kool Latvija" ir reģistrētas trīs aktīvas komercķīlas. Tās visas reģistrētas šogad, un to ņēmējs ir "Reģionālā investīciju banka".
LETA jau ziņoja, ka šogad novembra beigās "Kool Latvija" kļuva par "Baltijas degvielas" vienīgo īpašnieku.
"Kool Latvija" 2023.gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pērn maijā Latvijas Konkurences padomē tika iesniegts apvienošanās ziņojums, kur "Kool Latvija" mātesuzņēmums AS "Aqua Marina" plānoja iegūt izšķirošu ietekmi pār SIA "East-West Transit" un "Naples" aktīviem - 44 degvielas uzpildes stacijām, kas darbojas ar "Latvijas nafta" zīmolu, un termināliem. Pērn oktobrī Konkurences padome atļāva īstenot darījumu.
Uzņēmums plānoja pārņemt operacionālo darbību visās 44 degvielas uzpildes stacijās šogad, tostarp līdz 2024.gada februārim uzņēmums bija pārņēmis 33 ar zīmolu "Latvijas nafta" strādājošās degvielas uzpildes stacijas un slēdzis vienu staciju, teikts vadības ziņojumā.
Kompānija "Baltijas degviela" reģistrēta 2012.gadā, un tās pamatkapitāls ir 4,366 miljoni eiro. 2023.gadā "Baltijas degviela" strādāja ar 83 315 eiro apgrozījumu, kas ir par 0,5% vairāk nekā 2022.gadā, bet kompānijas zaudējumi samazinājās par 4,6% - līdz 112 965 eiro.
Jau ziņots, ka 2023.gadā "Kool Latvija" strādāja ar 36,045 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 39,4% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas zaudējumi pieauga par 91,3% - līdz 2,591 miljonam eiro.
Kompānija "Kool Latvija" reģistrēta 2016.gadā, un tās pamatkapitāls ir 10,675 miljoni eiro, liecina informācija "Firmas.lv". Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Igaunijas "Aqua Marina".
"Kool Latvija" reģistrējusi komercķīlu ar nodrošinātā prasījuma maksimālo summu 4,17 miljoni eiro
LETA 04.12.2024
Minerālmēslu vairumtirgotāja "Uralchem Trading" peļņa pērn sasniegusi 23,053 miljonus eiro
LETA 03.06.2026
Rīga, 3. jūn., LETA. Minerālmēslu vairumtirgotājs SIA "Uralchem Trading", kura patiesais labuma guvējs ir sankcijām pakļautais Krievijas oligarhs Dmitrijs Mazepins, pagājušajā gadā strādāja ar 23,053 miljonu eiro peļņu pretēji zaudējumiem gadu ieprie
...
"Civinity mājas" apgrozījums pērn samazinājies par 6,8%
LETA 03.06.2026
Rīga, 3. jūn., LETA. Namu apsaimniekošanas uzņēmums AS "Civinity mājas" pagājušajā gadā strādāja ar 7,376 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 6,8% mazāk nekā 2024. gadā, bet kompānijas peļņa samazinājās divas reizes - līdz 30 821 eiro, liecina "Firm
...
"Daugavpils lokomotīvju remonta rūpnīcas" koncerna apgrozījums pērn samazinājies par 21,5%
LETA 03.06.2026
Rīga, 3. jūn., LETA. AS "Daugavpils lokomotīvju remonta rūpnīca" koncerns pagājušajā gadā strādāja ar 18,75 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 21,5% mazāk nekā 2024. gadā, kā arī koncerns cieta 443 556 eiro zaudējumus pretstatā peļņai gadu iepriekš
...