Rīga, 2.dec., LETA. Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) atkārtoti ierobežojis piekļuvi SIA "Tere" komplekso tūrisma pakalpojumu mājaslapām, konstatējot darbību bez nodrošinājuma, bez atbilstošām licencēm un bez reģistrācijas tūrisma pakalpojumu sniedzēju datubāzē, aģentūru LETA informēja PTAC pārstāvji.
Piekļuvi "piedzivojumi.org", "piedzivojumi.com" un "piedzivojumi.lv" mājaslapām PTAC ierobežojis līdz 2026.gada 13.novembrim.
"Tere" reģistrētajās mājaslapās darbību veica SIA "Piedzīvojums X" ar zīmolu "Piedzivojumi", norāda PTAC.
Uzņēmumiem "Tere" un "Piedzīvojums X" ir vienots īpašnieks - Raimonds Šūpulnieks, liecina "Firmas.lv" informācija.
PTAC jau iepriekš bija ierobežojis piekļuvi "Tere" reģistrētām tīmekļvietnēm, taču uzņēmums reģistrēja jaunu vietni un tajā turpināja piedāvāt kompleksus tūrisma pakalpojumus tūrisma operatoram, vēsta PTAC pārstāvji.
Neskatoties uz vairākkārtējiem PTAC aicinājumiem, pakalpojumu sniedzējs norādītos pārkāpumus nenovērsa, kā rezultātā PTAC liedza piekļuvi mājaslapām, vēsta PTAC pārstāvji.
PTAC aicina ceļotājus iegādāties licencētu tūrisma pakalpojumu sniedzēju organizētus ceļojumus, jo to nodrošinātā apdrošināšanas polise vai bankas garantija sniedz finansiālu drošību ceļotājiem un tiek izmantota, lai atmaksātu ceļotāju iemaksātos avansus, ja ceļojumu atceļ tūrisma operatora likviditātes problēmu dēļ.
Jau ziņots, ka 2020.gada 2.martā PTAC pieņēma lēmumu, ar kuru uzņēmumam SIA "Adventures World" tika uzlikts pienākums nekavējoties izbeigt negodīgu komercpraksi, kuras laikā uzņēmums bez speciālās atļaujas jeb licences, tostarp interneta vietnēs "piedzivojumi.lv" un "piedzivojumi.com" piedāvāja pārdošanai vai pārdeva kompleksos tūrisma pakalpojumus, kas nav nodrošināti. Vienlaikus uzņēmumam tika noteikta soda nauda 10 000 eiro apmērā.
"Piedzīvojums X" reģistrēts 2023.gada augustā, un tā pamatkapitāls ir 2800 eiro. Uzņēmuma finanšu dati vēl nav publiskoti.
Bet uzņēmuma "Tere" apgrozījums 2023.gadā bija 11 998 eiro un uzņēmums strādāja ar zaudējumiem 2904 eiro apmērā, liecina "Firmas.lv" publiskotā informācija. Uzņēmums reģistrēts 2008.gada martā, un tā pamatkapitāls ir 2845 eiro.
Uzņēmumu "Tere", "Piedzīvojums X" un "Adventures World" vienīgais īpašnieks ir Raimonds Šūpulnieks.
PTAC atkārtoti liedzis piekļuvi komplekso tūrisma pakalpojumu sniedzēja mājaslapām
LETA 02.12.2024
"All Media Latvia" apgrozījums pērn pieaudzis par 5,4%
LETA 17.07.2026
Rīga, 17. jūl., LETA. Mediju uzņēmums SIA "All Media Latvia" pagājušajā gadā strādāja ar 33,258 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,4% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 17% un bija 6,581 miljons eiro, liecina "Firm
...
Nomainīta azartspēļu rīkotāja "Alfor" valde
LETA 17.07.2026
Rīga, 17. jūl., LETA. Nomainīta azartspēļu rīkotāja SIA "Alfor" valde, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
"Alfor" valdē iecelts Marcins Vojcehs Lipka un Gints Pakārklis, savukārt darbu valdē atstājis Vojteks Lipka un Kristians Katasts.
Izmaiņas uzņē
...
Dakteri klauni Vidzemes slimnīcā turpmāk sniegs emocionālu atbalstu arī senioriem
LETA 17.07.2026
Rīga, 17. jūl., LETA. Dakteri klauni Vidzemes slimnīcā turpmāk regulāri sniegs emocionālu atbalstu arī vecāka gadagājuma pacientiem, biedrībai "Dr. Klauns" sākot jaunu projektu.
Kā aģentūru LETA informēja slimnīcas sabiedrisko attiecību un mārketing
...