Rīga, 17.nov., LETA. Kosmētikas ražotājs SIA "H.A.Brieger", kas ir zīmola "Dzintars" īpašnieks, ieguldījis vairāk nekā 45 000 eiro zobu pastās bērniem, aģentūru LETA informēja kompānijas pārstāvji.
Rezultātā ir radīta jauna zīmola "Dzintars" produktu līnija - īpaši bērniem paredzētas zobu pastas "Mazirbe".
Bērniem no trīs gadu vecuma radīta īpaši maigas abrazivitātes zobu pasta ar aveņu un kumelīšu garšu. Tās sastāvā ir kalcija un fluora komplekss, kas palīdz stiprināt emalju un aizsargāt zobus no kariesa.
Savukārt bērniem no sešu gadu vecuma radīta maigas abrazivitātes zobu pasta ar saldo ķiršu un piparmētras garšu. Tās sastāvā ir arginīna un sodas komplekss, kas veicina cukura skābju neitralizēšanu, bet pievienotais fluors palīdz stiprināt emalju un cīnās pret zobu aplikumu.
Līdz ar divu jauno bērnu zobu pastu ražošanas sākšanu zīmola "Dzintars" klāstā ir pieejamas 10 zobu pastas.
"H.A.Brieger" pagājušajā gada strādāja ar 2,37 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 15,3% mazāk nekā 2022.gadā, bet kompānijas zaudējumi samazinājās par 5,1% un bija 992 142 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
"H.A.Brieger" reģistrēta 2006.gadā, taču tās nosaukums līdz 2020.gada oktobra sākumam bija SIA "Instruments", bet līdz 2021.gada janvāra sākumam - "Dzintars Production". Kompānijas pamatkapitāls ir 569 000 eiro. "H.A.Brieger" īpašnieki ir SIA "Skinest Asset Management" (67%), kuras patiesais labuma guvējs ir Igaunijas uzņēmējs Oļegs Osinovskis, un SIA "Asko R" (33%), kuras īpašniece ir Anastasija Udalova.
"H.A.Brieger" ieguldījis vairāk nekā 45 000 eiro zobu pastās bērniem
LETA 17.11.2024
"Elsana" apgrozījums pērn audzis par 60,4%
LETA 05.08.2026
Rīga, 5. aug., LETA. Elektromontāžas un inženiertehnisko būvdarbu uzņēmums SIA "Elsana" pagājušajā gadā strādāja ar 32,998 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 60,4% vairāk nekā 2024. gadā, bet kompānijas peļņa pieauga 4,2 reizes un sasniedza 4,705 m
...
"Veselības centra 4" koncerna apgrozījums pērn pieaudzis par 3,4%
LETA 05.08.2026
Rīga, 5. aug., LETA. SIA "Veselības centrs 4" koncerns pagājušajā gadā strādāja ar 43,978 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 3,4% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt koncerna peļņa pieauga par 27,8% - līdz 5,65 miljoniem eiro, liecina "Firmas.lv" i
...
Aviokompānijām paredzēto ēdienu ražotāja "Airo Catering Services Latvija" apgrozījums pērn samazinājies par 0,8%
LETA 05.08.2026
Rīga, 5. aug., LETA. Aviokompānijām paredzēto ēdienu ražotājs SIA "Airo Catering Services Latvija" pagājušajā gadā strādāja ar 18,692 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 0,8% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa samazinājās 3,4 reizes - lī
...