Rīga, 1.okt., LETA. Kravu pārvadātāja SIA "Prizma" apgrozījums pagājušajā gadā bija 19,203 miljoni eiro, kas ir par 17,5% mazāk nekā gadu iepriekš, kā arī uzņēmums cieta zaudējumus 314 307 eiro apmērā pretstatā peļņai gadu iepriekš, liecina informācija "Firmas.lv".
Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā skaidrots, ka pērn "Prizma" galvenais darbības reģions bija Skandināvija - galvenokārt Norvēgija un Zviedrija. Tomēr ekonomikas stagnācija šajā reģionā pērn negatīvi ietekmēja kompānijas kravu pārvadājumu apmēru.
Tāpat pērn turpinātas nozīmīgas transporta līdzekļu iegādes, tās finansējot ar saviem līdzekļiem un īstermiņa finanšu līzinga darījumiem. Turpināta arī transporta bāzes Mārupē attīstīšana un izveidoti saules enerģijas parki uzņēmuma struktūrvienībās.
Šogad kompānija turpina atjaunot autoparku, kā arī investēt savu nekustamo īpašumu attīstībā un labiekārtošanā. Savukārt visi transporta pakalpojumu sniegšanā neizmantotie īpašumi tiek iznomāti.
Kompānijas vadība norāda, ka šogad pirmajā pusgadā ģeopolitiskā nenoteiktība un vājš ārējais pieprasījums turpina ietekmēt Latvijas ekonomisko attīstību. Vienlaikus "Prizma" aktīvi strādā pie tā, lai palielinātu transporta pakalpojumu apjomu, kā arī veic izmaksu kontroli, lai nākamo pārskata gadu noslēgtu ar peļņu.
"Prizma" 2022.gadā strādāja ar 23,278 miljonu eiro apgrozījumu un 1,091 miljona eiro peļņu.
Kompānija "Prizma" reģistrēta 1992.gadā, un tās pamatkapitāls ir 343 386 eiro. Uzņēmums vienādās daļās pieder Loretai Kārkliņai, Aivaram Kārkliņam un Paulim Dzindulim.
Kravu pārvadātāja "Prizma" apgrozījums pērn samazinājies par 17,5%
LETA 01.10.2024
Kravu pārvadātāja "Kreiss" apgrozījums pērn palielinājies par 12,3%
LETA 17.06.2026
Rīga, 17. jūn., LETA. Kravu pārvadātāja SIA "Kreiss" apgrozījums pagājušajā gadā bija 259,668 miljoni eiro, kas ir par 12,3% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa samazinājās par 46,3% - līdz 5,882 miljoniem eiro, liecina "Firmas.lv" i
...
"Kuldīga siltumtīklu" siltumenerģijas tarifs no augusta pieaugs par 9,6%
LETA 17.06.2026
Rīga, 17. jūn., LETA. SIA "Kuldīga siltumtīkli" siltumenerģijas tarifs no 1. augusta pieaugs par 9,6% - līdz 80,09 eiro par megavatstundu (MWh) bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN), liecina Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) publi
...
Sludinājumu portāla "ss.com" pārvaldītāja apgrozījums pērn samazinājies par 2,4%
LETA 17.06.2026
Rīga, 17. jūn., LETA. Sludinājumu portāla "ss.com" pārvaldītājs SIA "SS" pagājušajā gadā strādāja ar 12,159 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 2,4% mazāk nekā 2024. gadā, bet uzņēmuma peļņa samazinājās par 11,2% - līdz 7,96 miljoniem eiro, liecina
...