Rīga, 1.okt., LETA. No šodienas Liepājā sāks Kārļa Zāles laukuma pārbūvi, tādēļ satiksme Kārļa Zāles laukuma posmā no Bāriņu ielas līdz Skolas ielai tiks slēgta līdz 31.oktobrim, aģentūru LETA informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.
Pārbūves darbus par 137 939 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN) veiks SIA "CTB", kas noslēgusi līgumu ar Liepājas komunālo pārvaldi. Darbus veiks, lai novērstu iepriekš būvprojektu ekspertīzēs konstatēto tehniskā projekta konstruktīvo risinājumu neatbilstību faktiskajiem apstākļiem būvobjektā.
Darbi norisināsies pēc AS "Ceļuprojekts" izstrādātā tehniskā risinājuma. Ekspertu slēdzieni apliecinājuši, ka līdzšinējā seguma konstrukcija nav piemērota plānotajam transporta sastāvam un satiksmes intensitātei. Pārbūves procesā tiks nomainīts segums laukuma ceļa daļā un ieklāts jauns asfaltbetona segums, kas nodrošinās ilgtspējīgu risinājumu.
Pārbūves darbi ir saskaņoti ar Liepājas būvvaldi un Nacionālā kultūras mantojuma pārvaldi, uzsvēra pašvaldībā.
Būvnieki nodrošinās piekļuvi nekustamo īpašumu īpašniekiem, operatīvajiem un specializētajiem transportlīdzekļiem, kā arī organizēs drošu gājēju pārvietošanos un netraucētu satiksmi blakus esošajos ielu posmos.
Darbus uzraudzīs autoruzraudze Edīte Zuntnere, būvuzraugs Ilmārs Dubults un būvdarbu vadītājs Raivis Kalniņš.
Kā vēstīts, pērn decembrī Liepājas pašvaldības izpilddirekcijai, atbildīgajiem dienestiem, būvniekam un būvuzraugam apsekojot Kārļa Zāles laukumu un vērtējot izveidojušos defektus ceļa segumā, pieņemts lēmums satiksmes drošībai bruģi demontēt un defektus novērst.
Kā liecina informācija "Firmas.lv", būvuzņēmējs SIA "CTB" pagājušajā gadā strādāja ar 15,693 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 13,3% vairāk nekā 2022.gadā, bet uzņēmuma peļņa saruka 4,9 reizes - līdz 1841 eiro.
Uzņēmums reģistrēts 1998.gadā, un tā pamatkapitāls ir 142 000 eiro. "CBT" pieder Gata Zvirbuļa uzņēmumam SIA "CBT Holdings".
Liepājā Kārļa Zāles laukuma pārbūves laikā tiek slēgta satiksme
LETA 01.10.2024
"Piena partneru" apgrozījums pērn palielinājies par 17,2%
LETA 04.06.2026
Rīga, 4. jūn., LETA. SIA "Piena partneri" pagājušajā gadā strādāja ar 52,622 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 17,2% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa samazinājās par 13,7% - līdz 424 893 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Kompā
...
"Užavas alus" apgrozījums pērn samazinājies par 0,9%
LETA 04.06.2026
Rīga, 4. jūn., LETA. Alus ražotājs SIA "Užavas alus" pagājušajā gadā strādāja ar 4,402 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 0,9% mazāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa palielinājās 4,4 reizes - līdz 328 989 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija
...
Loģistikas uzņēmuma "Rimi Logistics" apgrozījums pērn pieaudzis par 4,9%
LETA 04.06.2026
Rīga, 4. jūn., LETA. Loģistikas uzņēmuma SIA "Rimi Logistics" (iepriekš SIA "Havi Logistics") apgrozījums pagājušajā gadā bija 17,599 miljoni eiro, kas ir par 4,9% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 12,1% un bija 255 283 eiro
...