Rīga, 31.aug., LETA. Zivju pārstrādes un konservu ražošanas uzņēmums SIA "Līcis-93" pagājušajā gadā strādāja ar 13,402 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 6,3% vairāk nekā gadu iepriekš, kā arī kompānija guva peļņu 383 021 eiro apmērā pretstatā zaudējumiem gadu iepriekš, liecina informācija "Firmas.lv".
Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā norādīts, ka 2023.gads uzņēmumam bijis veiksmīgs.
Uzņēmuma vadība atzīmē, ka pagājušajā gadā Kolkas ražotnē saražoti 7,8 miljoni dažāda veida un fasējuma zivju konservi, kā arī 3,86 miljoni tukšas metāla kārbas.
Ņemot vēra politisko un ekonomisko situāciju pasaulē, uzņēmums nākotnē automatizēs un modernizēs ražošanas procesus, tāpat paredzēts investēt ražošanas robotizācijā un personāla kvalifikācijas paaugstināšanā, apmācot personālu robotu vadībā un apkalpošanā.
Viens no lielākajiem "Līcis-93" izaicinājumiem joprojām esot kvalitatīvas izejvielas nodrošināšana, jo globālā sasilšana ietekmē zivju kvalitāti, kas katru gadu paliek sliktāka. Tāpēc uzņēmums sācis un turpinās pievērst uzmanību datu ievākšanai un kvalitatīvai, kā arī kvantitatīvai analīzei.
Jau ziņots, ka "Līcis-93" 2022.gadā strādāja ar 12,613 miljonu eiro apgrozījumu un cieta zaudējumus 217 562 eiro apmērā.
"Līcis-93" ir "Gamma-A" holdinga grupas uzņēmums. Kompānija reģistrēta 2019.gada decembrī, un tās pamatkapitāls ir 1,365 miljoni eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir SIA "Gamma-A", kuras patiesais labuma guvējs ir Aivars Lejietis.
Zivju pārstrādes uzņēmuma "Līcis-93" apgrozījums pērn pieaudzis par 6,3%
LETA 31.08.2024
"All Media Latvia" apgrozījums pērn pieaudzis par 5,4%
LETA 17.07.2026
Rīga, 17. jūl., LETA. Mediju uzņēmums SIA "All Media Latvia" pagājušajā gadā strādāja ar 33,258 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,4% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 17% un bija 6,581 miljons eiro, liecina "Firm
...
Nomainīta azartspēļu rīkotāja "Alfor" valde
LETA 17.07.2026
Rīga, 17. jūl., LETA. Nomainīta azartspēļu rīkotāja SIA "Alfor" valde, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
"Alfor" valdē iecelts Marcins Vojcehs Lipka un Gints Pakārklis, savukārt darbu valdē atstājis Vojteks Lipka un Kristians Katasts.
Izmaiņas uzņē
...
Dakteri klauni Vidzemes slimnīcā turpmāk sniegs emocionālu atbalstu arī senioriem
LETA 17.07.2026
Rīga, 17. jūl., LETA. Dakteri klauni Vidzemes slimnīcā turpmāk regulāri sniegs emocionālu atbalstu arī vecāka gadagājuma pacientiem, biedrībai "Dr. Klauns" sākot jaunu projektu.
Kā aģentūru LETA informēja slimnīcas sabiedrisko attiecību un mārketing
...