Rīga, 31.aug., LETA. Lauksaimniecības uzņēmumu grupas "Scandagra Group" meitasuzņēmums SIA "Scandagra Latvia" pērn strādāja ar 150,2 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 34,3% mazāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa pieauga par 67% un bija 2,029 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" publiskotā informācija.
Kompānijas finanšu pārskata vadības ziņojumā apgrozījuma kritums skaidrots ar minerālmēslu, graudaugu un eļļas augu cenu samazinājumu. Uzņēmums pērn palielināja pārdošanas apjomus minerālmēslu, augu aizsardzības līdzekļu un mikroelementu produktiem, bet pārējās produktu grupās pārdošanas apjoms saglabājies iepriekšējā gada līmenī.
"Scandagra Latvia" plāno turpināt nodrošināt klientiem profesionālu servisu, palielināt pārdošanas apjomus sēklu, augu aizsardzības līdzekļu, mikroelementu, minerālmēslu un kaļķa produktu grupās, kā arī palielināt graudaugu, eļļas un pākšaugu iepirkšanas apjomus no lauksaimniekiem.
Tāpat uzņēmums 2024.gadā turpina attīstīt darbinieku kompetences, kā arī pilnveidos produktu klāstu. "Scandagra Latvia" pērn investēja kompetenču centra "Poķi" izveidē, kurā paredzēts veikt produktu izmēģinājumus, kā arī meistarklases klientiem un darbiniekiem.
Jau ziņots, ka "Scandagra Latvia" 2022.gadā strādāja ar 228,46 miljonu eiro apgrozījumu un 1,215 miljonu eiro peļņu.
Uzņēmums reģistrēts 2009.gadā, un tā pamatkapitāls ir 3000 eiro. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Zviedrijas "Scandagra Group".
"Scandagra Latvia" apgrozījums pērn samazinājies par 34,3%
LETA 31.08.2024
Tirdzniecības centrā "Domina Shopping" atklās jaunu "MyFitness" sporta klubu
LETA 20.03.2026
Rīga, 20. marts, LETA. Tirdzniecības centrā "Domina Shopping" šodien atklās jaunu "MyFitness" sporta klubu, aģentūru LETA informēja "Domina Shopping".
Jauna sporta kluba "MyFitness" izveidē investēti vairāk nekā divi miljoni eiro.
Sporta kluba kopē
...
Turpinās iztiesāt lietu pret futbola kluba "Auda" valdes locekli Gorkšu par izvairīšanos no nodokļu nomaksas
LETA 20.03.2026
Rīga, 20. marts, LETA. Rīgas pilsētas tiesa šodien plkst. 11 plāno turpināt skatīt krimināllietu, kurā futbola kluba "Auda" valdes loceklis Rihards Gorkšs apsūdzēts par izvairīšanos no nodokļu nomaksas, noskaidroja aģentūra LETA.
Saskaņā ar apsūdzīb
...
Informēs par Rīgas zooloģiskā dārza un "Rīgas mežu" apvienošanas ieguvumiem
LETA 20.03.2026
Rīga, 20. marts, LETA. Šodien plkst. 11.30 Rīgas domē notiks prezentācijas pasākums, kurā informēs par Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza un SIA "Rīgas meži" apvienošanas ieguvumiem, kā arī ar zooloģiskā dārza jaunajiem attīstības plāniem, aģentūru LET
...