Rīga, 26.aug., LETA. Būvniecības uzņēmums SIA "Rere būve" pagājušajā gadā strādāja ar 14,888 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 31,1% vairāk nekā 2022.gadā, kā arī uzņēmums guva 908 492 eiro peļņu pretstatā zaudējumiem gadu iepriekš, liecina "Firmas.lv" informācija.
Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pērn turpinājās Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas būves Hipokrāta ielā pārbūve par aptiekas loģistikas ēku, kā arī stacionārus savienojošas virszemes pārejas izbūve.
Pērn kompānija veikusi arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) depo izbūvi Priekulē, Dagdā, Ilūkstē un Iecavā.
Tāpat pērn turpinājās pilnsabiedrības "Bererix", kuras biedrs ir "Rere būve", darbi dzelzceļa projekta "Rail Baltica" Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas un dzelzceļa tilta pār Daugavu būvē.
Šogad uzņēmums turpina Latvijas Universitātes Rakstu mājas būvniecību, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas aptiekas būvniecību, "Rail Baltica" Rīgas Centrālās stacijas būvdarbus un VUGD depo būvdarbus Priekulē, Dagdā, Ilūkstē un Iecavā.
Vadības ziņojumā teikts, ka pastāv ekonomiskās attīstības nenoteiktība, taču uzņēmuma vadība uzskata, ka "Rere būve" spēs pārvarēt radušos situāciju.
"Rere būve" apgrozījums 2022.gadā bija 11,359 miljoni eiro, kā arī uzņēmums strādāja ar zaudējumiem 381 595 eiro apmērā.
"Rere būve" reģistrēta 2014.gadā, un ir "Rere grupas" uzņēmums, kas nodarbojas ar pilna cikla būvniecību, rekonstrukciju un restaurāciju. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir AS "Rere grupa", kurā ietilpst arī uzņēmumi "Rere vide" un "Rere meistari". "Rere grupas" lielākie īpašnieki ir Ainārs Pauniņš un Didzis Putniņš.
Būvfirmas "Rere būve" apgrozījums pērn audzis par 31,1%
LETA 26.08.2024
"Piena partneru" apgrozījums pērn palielinājies par 17,2%
LETA 04.06.2026
Rīga, 4. jūn., LETA. SIA "Piena partneri" pagājušajā gadā strādāja ar 52,622 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 17,2% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa samazinājās par 13,7% - līdz 424 893 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Kompā
...
"Užavas alus" apgrozījums pērn samazinājies par 0,9%
LETA 04.06.2026
Rīga, 4. jūn., LETA. Alus ražotājs SIA "Užavas alus" pagājušajā gadā strādāja ar 4,402 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 0,9% mazāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa palielinājās 4,4 reizes - līdz 328 989 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija
...
Loģistikas uzņēmuma "Rimi Logistics" apgrozījums pērn pieaudzis par 4,9%
LETA 04.06.2026
Rīga, 4. jūn., LETA. Loģistikas uzņēmuma SIA "Rimi Logistics" (iepriekš SIA "Havi Logistics") apgrozījums pagājušajā gadā bija 17,599 miljoni eiro, kas ir par 4,9% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 12,1% un bija 255 283 eiro
...