Rīga, 30.jūl., LETA. Ķīmisko preču vairumtirgotājs SIA "Polystylex" pagājušajā gadā strādāja ar 39,538 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 31,6% mazāk nekā 2022.gadā, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās 2,4 reizes un bija 591 958 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka ieņēmumu samazināšanās bija saistīta ar ģeopolitisko situāciju pasaulē un NVS valstu tirgos, un jaunu tirgu iekarošanu.
Uzņēmums plāno turpināt aktīvi darboties polimēru izejvielu tirgū, piesaistot jaunus pircējus un uzlabojot sniegtos pakalpojumus.
Vadības ziņojumā teikts, ka uzņēmums plāno nostiprināties Eiropas, Baltijas un NVS valstu tirgos, kā arī plāno apgūt jaunu materiālu tirgus.
Uzņēmums aktīvi strādā jaunā jomā - ķīmisko vielu tirdzniecībā.
2022.gadā "Polystylex" strādāja ar 57,839 miljonu eiro apgrozījumu un guva 1,421 miljona eiro peļņu.
"Polystylex" pamatdarbība ir dažādu valstu rūpnīcu nodrošināšana ar polimēru izejvielām. Uzņēmums piegādā augsta un zema spiediena polietilēnu, lineāro polietilēnu, polipropilēnu un citus polimērus.
Kompānija "Polystylex" reģistrēta 2009.gadā, un tās pamatkapitāls ir 300 000 eiro. Uzņēmuma īpašnieki ir Antons Viderkers (45%), Viderkeram piederošā SIA "DMR company" (30%), Ukrainas pilsonis Serhijs Šomins (20%) un Polijas pilsonis Vojcehs Zagrabskis (5%).
Ķīmisko preču vairumtirgotāja "Polystylex" apgrozījums pērn samazinājies par 31,6%
LETA 30.07.2024
Kesenfeldam piederošs investīciju uzņēmums palielinājis līdzdalību "Indexo" kapitālā līdz 18,13%
LETA 16.12.2025
Rīga, 16. dec., LETA. Aigaram Kesenfeldam piederošs investīciju uzņēmums AS "Alppes Capital" palielinājis līdzdalību ieguldījumu pārvaldes sabiedrības "Indexo" kapitālā līdz 18,13%, teikts "Indexo" paziņojumā biržai "Nasdaq Riga".
Kesenfelda ģimenes
...
Turpinās tiesāt autotirgotāju Īli par krāpšanas mēģinājumu saistībā ar spēkratu piegādi policijai
LETA 16.12.2025
Rīga, 16. dec., LETA. Rīgas pilsētas tiesa šodien plkst. 10 turpinās skatīt krimināllietu pret pilnsabiedrības "A26" pārstāvjiem, tostarp uzņēmēju Māri Īli, par krāpšanas mēģinājumu saistībā ar automašīnu piegādi Valsts policijai (VP), liecina ieraks
...
Cēsīs pabeigta Stacijas laukuma pārbūve un autoosta atsāk darbu
LETA 16.12.2025
Rīga, 16. dec., LETA. Cēsīs pabeigti galvenie Stacijas laukuma teritorijas rekonstrukcijas darbi un šodien plkst. 12 AS "CATA" atsāks reisu izpildi un pasažieru apkalpošanu atjaunotajā teritorijā Stacijas laukumā, izmantojot jaunizveidotās iekāpšanas
...