Rīga, 28.jūl., LETA. Mežizstrādātājs SIA "Jubergs" pagājušajā gadā strādāja ar 22,039 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 17,2% mazāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus kompānija cieta zaudējumus 3059 eiro apmērā pretēji peļņai gadu iepriekš, liecina "Firmas.lv" publiskotā informācija.
Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā realizācijas samazinājums skaidrots ar kokmateriālu cenu kritumu. Tomēr samazinājums nav atstājis būtisku ietekmi uz uzņēmuma spēju laicīgi norēķināties ar piegādātājiem un spēju turpināt darbību nākotnē.
Tāpat uzņēmuma vadība zaudējumus skaidro ar to, ka jaunajā struktūrvienībā, uz decembra beigām, bija izveidojušies lieli kokmateriālu krājumi, kurus "Jubergs" decembrī nepaspēja realizēt, jo kavējās transporta pakalpojumu sniedzēji un krājumu realizācija notika tikai 2024.gadā.
Vadības ziņojumā norādīts, ka 2023.gadā uzņēmums izveidoja jaunu struktūrvienību ostā un iegādājās trīs jaunus kokvedējus, kā arī forvarderu un harvesteru.
Tāpat "Jubergs" vadība atzīmē, ka patlaban nevar precīzi prognozēt kokmateriālu nākotnes cenu dinamiku, bet uzskata, ka finansiālā situācija ir stabila un pieprasījums pēc koksnes šogad lēnām sāk atjaunoties.
Jau ziņots, ka 2022.gadā "Jubergs" strādāja ar 26,624 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 40% vairāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus kompānijas peļņa pieauga 4,9 reizes - līdz 3,649 miljoniem eiro.
Kompānija reģistrēta 2000.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2828 eiro. "Jubergs" vienīgais īpašnieks ir Juris Blumbergs.
Mežizstrādātāja "Jubergs" apgrozījums pērn krities par 17,2%
LETA 28.07.2024
"OP Corporate Bank" piešķīrusi 3,5 miljonu eiro aizdevumu loģistikas terminālim "REX Terminal"
LETA 20.05.2026
Rīga, 20. maijs, LETA. "OP Corporate Bank" piešķīrusi 3,5 miljonu eiro aizdevumu SIA "REX Terminal", kas pārvalda loģistikas termināli Rīgas lidostas teritorijā, ģentūrai LETA pavēstīja bankā.
Bankā min, ka 2021. gadā uzbūvētais terminālis, kura pla
...
Džina ražotājs "BBG Spirits" investējis vairāk nekā 250 000 eiro jaunu produktu izstrādē
LETA 20.05.2026
Rīga, 20. maijs, LETA. Džina ražotājs SIA "BBG Spirits", kas strādā ar zīmolu "Hedonya", investējusi vairāk nekā 250 000 eiro jaunu produktu izstrādē un zīmola attīstībā, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
"BBG Spirits" skaidro, ka līdz vasarai plāno
...
Optiskās šķiedras ražotāja "Lightguide" apgrozījums pērn pieaudzis par 10,4%
LETA 20.05.2026
Rīga, 20. maijs, LETA. Optiskās šķiedras ražotājs SIA "Light Guide Optics International" ("Lightguide") pagājušajā gadā strādāja ar 62,923 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 10,4% vairāk nekā 2024. gadā, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 8,7%
...