Rīga, 10.jūl., LETA. SIA "Pure Chocolate" samazinās uzņēmuma pamatkapitālu par 566 773 eiro līdz 338 646 eiro, liecina "Pure Chocolate" publicētais paziņojums "Firmas.lv".
Patlaban uzņēmuma pamatkapitāls ir 905 419 eiro.
Pamatkapitāla palielināšanas un samazināšanas noteikumos minēts, ka "Pure Chocolate" pamatkapitāla samazināšanu veiks, dzēšot 566 773 kapitāldaļas ar katras daļas nominālvērtību viena eiro apmērā. Uzņēmuma pamatkapitālu samazinās, lai uzlabotu pašu kapitālu, sedzot iepriekšējo gadu uzkrātos zaudējumus ar dalībnieku veiktajiem ieguldījumiem.
Paziņojumā norādīts, ka Mārtiņam Čakstem, kooperatīvajai sabiedrībai "BaltCap Latvia Venture Capital Fund AIF", Aivaram Žimantam, un Aināram Bērziņam daļas dzēsīs proporcionāli katra dalībnieka piederošam daļu skaitam, bet SIA "Šokolādes muzejs", kam pieder viena daļa, to skaitu nesamazinās.
Noteikumi apstiprināti ar "Pure Chocolate" dalībnieku sapulces 2024.gada 21.jūnija protokolu.
Jau ziņots, ka 2023.gadā "Pure Chocolate" strādāja ar 4,025 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 11,8% vairāk nekā gadu iepriekš, kā arī uzņēmums guva peļņu 19 490 eiro apmērā pretstatā zaudējumiem gadu iepriekš.
Kompānija "Pure Chocolate" reģistrēta 2007.gadā, un tās pamatkapitāls ir 905 419 eiro. Uzņēmuma dalībnieki ir "BaltCap Latvia Venture Capital Fund" (78,27%), Mārtiņš Čakste (15,13%), Aivars Žimants (6,37%), Ainārs Bērziņš (0,23%), kā arī SIA "Šokolādes muzejs", kuras īpašumā ir viena kapitāldaļa.
"Pure Chocolate" samazinās pamatkapitālu par 566 773 eiro
LETA 10.07.2024
Pašapkalpošanās veļas mazgātavas uzņēmums "Laundromat LV" šogad plāno atvērt 15-20 jaunas pakalpojuma sniegšanas vietas
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. Pašapkalpošanās veļas mazgātavas uzņēmums SIA "Laundromat LV" šogad Latvijā plāno atvērt 15-20 jaunas pakalpojuma sniegšanas vietas, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Tuvākajā laikā plānots atvērt mazgātavu tirdzniecības centr
...
"Ingka Investments" iegādājusies vairāk nekā 135 000 hektāru meža zemes Latvijā un gandrīz 18 000 hektāru Igaunijā
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. "IKEA" lielākā veikalu operatora "Ingka Group" investīciju struktūrvienība "Ingka Investments" ir pabeigusi darījumu ar Zviedrijas mežu īpašnieku asociāciju "Sodra" par vairāk nekā 135 000 hektāru meža zemes iegādi Latvijā un g
...
"Prāta vētra" Jelgavai kompensē izdevumus par koncerta un lietavu dēļ sabojātā zāliena atjaunošanu
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. Grupa "Prāta vētra" Jelgavas pašvaldībai kompensējusi izdevumus par koncerta un lietavu dēļ sabojātā zāliena atjaunošanu, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.
Pērnā gada jūlijā grupa savu koncerttūri tradicionāli atklāja savā d
...