Rīga, 1.jūl., LETA. Tirgotājs SIA "Cenuklubs.lv" pagājušajā gadā strādāja ar 28,33 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,4% mazāk nekā 2022.gadā, vienlaikus kompānijas peļņa pieauga par 29,2% - līdz 230 378 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka 99% no kompānijas apgrozījuma veidoja ieņēmumi no preču tirdzniecības, savukārt 1% - ieņēmumi no pakalpojumu sniegšanas.
Vadības ziņojumā arī norādīts, ka pārdotās preces "Cenuklubs.lv" iepirka pamatā no piegādātājiem Latvijā, kā arī no piegādātājiem citās Eiropas valstīs. Preces pērn galvenokārt realizētas mazumtirdzniecības tīklā Latvijā, taču neliels apmērs realizēts arī citās Eiropas Savienības dalībvalstīs.
Šogad "Cenuklubs.lv" galveno uzmanību plāno veltīt kompānijas atpazīstamības veicināšanai, ieguldot resursus reklāmā, paplašinot preču sortimentu un palielinot pārdošanas efektivitāti, pēc iespējas samazinot izmaksas, teikts vadības ziņojumā.
2022.gadā "Cenuklubs.lv" strādāja ar 29,944 miljonu eiro apgrozījumu un 178 343 eiro peļņu.
Kompānija "Cenuklubs.lv" reģistrēta 2002.gada jūnijā, un tās pamatkapitāls ir 569 147 eiro. Kompānijas kapitālā pa 20% pieder Aldim Rakickim, Mārtiņam Subrim, Arnim Šķerbergam, Lienei Šķerbergai un Sarmītei Kalniņai.
"Cenuklubs.lv" apgrozījums pērn sarucis par 5,4%
LETA 01.07.2024
Kravu pārvadātāja "Kreiss" apgrozījums pērn palielinājies par 12,3%
LETA 17.06.2026
Rīga, 17. jūn., LETA. Kravu pārvadātāja SIA "Kreiss" apgrozījums pagājušajā gadā bija 259,668 miljoni eiro, kas ir par 12,3% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa samazinājās par 46,3% - līdz 5,882 miljoniem eiro, liecina "Firmas.lv" i
...
"Kuldīga siltumtīklu" siltumenerģijas tarifs no augusta pieaugs par 9,6%
LETA 17.06.2026
Rīga, 17. jūn., LETA. SIA "Kuldīga siltumtīkli" siltumenerģijas tarifs no 1. augusta pieaugs par 9,6% - līdz 80,09 eiro par megavatstundu (MWh) bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN), liecina Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) publi
...
Sludinājumu portāla "ss.com" pārvaldītāja apgrozījums pērn samazinājies par 2,4%
LETA 17.06.2026
Rīga, 17. jūn., LETA. Sludinājumu portāla "ss.com" pārvaldītājs SIA "SS" pagājušajā gadā strādāja ar 12,159 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 2,4% mazāk nekā 2024. gadā, bet uzņēmuma peļņa samazinājās par 11,2% - līdz 7,96 miljoniem eiro, liecina
...