Rīga, 11.jūn., LETA. "Elvi" franšīzes partneris SIA "Vita mārkets" pagājušajā gadā strādāja ar 125,694 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 13,6% vairāk nekā 2022.gadā, bet uzņēmuma peļņa pieauga par 54,9% - līdz 5,031 miljonam eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā minēts, ka pērn "Vita mārkets" atvēra jaunus "Elvi" un "Alko Outlet" veikalus visā Latvijas teritorijā. Papildus minētajiem zīmoliem uzņēmums pārgvaldīja arī veikalud "Meistars" un bistro "Ņamma".
Pēc vadības ziņojumā skaidrotā, peļņas kāpums saistīts ar uzņēmuma izaugsmi un lētākiem energoresursiem 2023.gadā.
"Vita mārkets" peļņu šogad plānots palielināt par 10%.
2022.gadā "Vita mārkets" strādāja ar 110,613 miljonu eiro apgrozījumu un 3,248 miljonu eiro peļņu.
Uzņēmums reģistrēts 1997.gadā, un tā pamatkapitāls ir 2 140 792 eiro. "Vita mārkets" īpašnieks ir SIA "Fortis VM", kas pieder Imantam Rendeniekam (88%), Vitai Rendeniecei (9%) un Igoram Kozlovskim (3%).
"Elvi" franšīzes partnera "Vita mārkets" apgrozījums pērn pieaudzis par 13,6%
LETA 11.06.2024
Tiesa skatīs prasību par bijušā Rēzeknes mēra sievas izslēgšanu no "Latgalijas" dalībnieku saraksta
LETA 26.03.2026
Rīga, 26. marts, LETA. Ekonomisko lietu tiesa (ELT) šodien plkst. 9.30 turpinās skatīt prasību pret bijušā Rēzeknes mēra Aleksandra Bartaševiča ("Kopā Latvijai") sievu Olgu par viņas izslēgšanu no uzņēmuma "Latgalija" dalībnieku saraksta, aģentūra LE
...
Sāks darboties jauni vidējā ātruma kontroles posmi uz Liepājas šosejas un Rēzeknes šosejas
LETA 26.03.2026
Rīga, 26. marts, LETA. Šodien plkst. 8 sāks darboties jauni vidējā ātruma kontroles posmi uz Liepājas šosejas un Rēzeknes šosejas, aģentūru LETA informēja VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC).
Braukšanas vidējo ātrumu sāks kontrolēt uz Liepājas šosejas
...
Tehnoloģiju uzņēmums "Giraffe360" piesaistījis 10 miljonu ASV dolāru investīcijas
LETA 26.03.2026
Rīga, 26. marts, LETA. Mākslīgā intelekta risinājumos balstītais nekustamā īpašuma mārketinga tehnoloģiju uzņēmums "Giraffe360" noslēdzis 10 miljonu ASV dolāru B investīciju piesaistes kārtu, ko vadīja "Cipio Partners", aģentūru LETA informēja uzņēmu
...