Rīga, 6.jūn., LETA. SIA "Arēna Rīga" pagājušajā gadā strādāja ar 5,748 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir 2,5 reizes vairāk nekā gadu iepriekš, vairākkārt pieaugusi arī uzņēmuma peļņa, sasniedzot 789 441 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Gada pārskata vadības ziņojumā pausts, ka apgrozījuma pieauguma pamatā ir pasākumu un apmeklētāju skaita pieaugums, kā arī veiksmīgi turpinātā uzņēmuma attīstība, papildu ienākumu plūsmu radīšana, kā arī izdevumu optimizācija.
Pērn "Arēna Rīga" ir veikusi un turpinās veikt dažādas investīcijas ēkas infrastruktūrā ar mērķi nodrošināt tās atbilstību mūsdienīgas, daudzfunkcionālas arēnas prasībām, teikts ziņojumā.
Arī šo gadu plānots noslēgt ar peļņu, norāda vadība, piebilstot, ka 2024.gadā kopējais pasākumu skaits "Arēnā Rīga" būs aptuveni tāds pats kā 2023.gadā, taču kopējos rādītājus varētu ietekmēt neliels apmeklētāju skaita kritums, kas saistīts ar mazāk nozīmīgu pasākumu norisi, ja salīdzina ar 2023.gadu.
"Arēna Rīga" 2022.gadā strādāja ar 2,303 miljonu eiro apgrozījumu un 7495 eiro peļņu.
"Arēna Rīga" reģistrēta 2005.gadā, tās pamatkapitāls ir četri miljoni eiro, bet vienīgais īpašnieks - Jura Savicka uzņēmums SIA "Glesum Investments".
"Arēna Rīga" apgrozījums pērn pieaudzis 2,5 reizes
LETA 06.06.2024
"All Media Latvia" apgrozījums pērn pieaudzis par 5,4%
LETA 17.07.2026
Rīga, 17. jūl., LETA. Mediju uzņēmums SIA "All Media Latvia" pagājušajā gadā strādāja ar 33,258 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,4% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 17% un bija 6,581 miljons eiro, liecina "Firm
...
Nomainīta azartspēļu rīkotāja "Alfor" valde
LETA 17.07.2026
Rīga, 17. jūl., LETA. Nomainīta azartspēļu rīkotāja SIA "Alfor" valde, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
"Alfor" valdē iecelts Marcins Vojcehs Lipka un Gints Pakārklis, savukārt darbu valdē atstājis Vojteks Lipka un Kristians Katasts.
Izmaiņas uzņē
...
Dakteri klauni Vidzemes slimnīcā turpmāk sniegs emocionālu atbalstu arī senioriem
LETA 17.07.2026
Rīga, 17. jūl., LETA. Dakteri klauni Vidzemes slimnīcā turpmāk regulāri sniegs emocionālu atbalstu arī vecāka gadagājuma pacientiem, biedrībai "Dr. Klauns" sākot jaunu projektu.
Kā aģentūru LETA informēja slimnīcas sabiedrisko attiecību un mārketing
...