Rīga, 30.maijs, LETA. Tūrisma uzņēmums "OsaBus" par 913 633 eiro iegādājies četrus luksusa klases autobusus, tūristu grupu pārvadājumiem Eiropā, aģentūru LETA informēja kompānijā.
Uzņēmums iegādājies divus luksusa klases autobusus "Setra S 517" ar 56 pasažieru sēdvietām un vienu gida sēdvietu, kā arī divus "Mercedes Sprinter" minibusus ar 19 pasažieru sēdvietām.
Uzņēmumā norāda, ka tuvāko divu līdz trīs gadu laikā autobusu un minibusu parku plānots paplašināt līdz 20-30 transporta vienībām.
"OsaBus" vadītājs Oskars Lūsis komentē, ka pamatā iegādātie autobusi pārvadās tūristu grupas no tādām Centrālās un Rietumeiropas valstīm kā Vācija, Francija, Spānija, Itālija, Beļģija un Nīderlande.
Viņš arī atzīmē, ka "OsaBus" galvenokārt darbojas ārvalstīs - Eiropā, ASV un Āzijā, taču patlaban saredz iespēju un vajadzību pakalpojumus nodrošināt arī ceļotāju grupām no Latvijas.
Jauno transportlīdzekļu iegāde veikta, izmantojot "Attīstības finanšu institūcijas "Altum"" atbalsta programmu.
Informācija "Firmas.lv" liecina, ka SIA "Osa Group" 2022.gadā strādāja ar 828 797 eiro apgrozījumu un 234 703 eiro peļņu. Finanšu dati par 2023.gadu vēl nav publiskoti.
Uzņēmums reģistrēts 2013.gadā, un tā pamatkapitāls ir 9000 eiro. "Osa Group" vienīgais īpašnieks ir Lūsis.
Tūrisma uzņēmums "OsaBus" par vairāk nekā 900 000 eiro iegādājies četrus luksusa klases autobusus
LETA 30.05.2024
Kravu pārvadātāja "Kreiss" apgrozījums pērn palielinājies par 12,3%
LETA 17.06.2026
Rīga, 17. jūn., LETA. Kravu pārvadātāja SIA "Kreiss" apgrozījums pagājušajā gadā bija 259,668 miljoni eiro, kas ir par 12,3% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa samazinājās par 46,3% - līdz 5,882 miljoniem eiro, liecina "Firmas.lv" i
...
"Kuldīga siltumtīklu" siltumenerģijas tarifs no augusta pieaugs par 9,6%
LETA 17.06.2026
Rīga, 17. jūn., LETA. SIA "Kuldīga siltumtīkli" siltumenerģijas tarifs no 1. augusta pieaugs par 9,6% - līdz 80,09 eiro par megavatstundu (MWh) bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN), liecina Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) publi
...
Sludinājumu portāla "ss.com" pārvaldītāja apgrozījums pērn samazinājies par 2,4%
LETA 17.06.2026
Rīga, 17. jūn., LETA. Sludinājumu portāla "ss.com" pārvaldītājs SIA "SS" pagājušajā gadā strādāja ar 12,159 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 2,4% mazāk nekā 2024. gadā, bet uzņēmuma peļņa samazinājās par 11,2% - līdz 7,96 miljoniem eiro, liecina
...