Rīga, 29.maijs, LETA. AS "Ventas osta" pagājušajā gadā strādāja ar 3,013 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 14,1% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa samazinājās par 3,4% - līdz 9914 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā norādīts, ka "Ventas osta" strādā sadarbībā ar Ventspils brīvostas pārvaldi, ar kuru ir noslēgts sadarbības līgums.
Līgums paredz, ka "Ventas osta" pārņēmusi brīvostas pārvaldes līgumus ar kuģu aģentūrām, ar kuru starpniecību iekasē Ventspils brīvostā noteiktās ostas maksas un arī maksas par ostas pakalpojumiem.
Tāpat "Ventas osta", kurai nav atbilstošas ostas infrastruktūras, sedz brīvostas pārvaldes izmaksas par materiāltehnisko nodrošinājumu vairākās sfērās, kā arī abi uzņēmumi noslēguši papildu vienošanos par pārvaldes izdevumu atlīdzināšanu, ar kuru "Ventas osta" iesaistās Ventspils brīvostas akvatorijas drošu kuģošanas ceļu dziļumu uzturēšanas darbu izmaksu segšanā.
Kā galveno uzņēmuma mērķi nākotnei uzņēmuma vadība noteikusi ostas darbības, pārvaldīšanas un apsaimniekošanas nodrošināšanu.
"Ventas osta" 2022.gadā strādāja ar 2,64 miljonu eiro apgrozījumu un 10 260 eiro peļņu.
Uzņēmums reģistrēts 2019.gada decembra beigās, un tā pamatkapitāls ir 35 000 eiro. "Ventas osta" pieder valstij.
"Ventas ostas" apgrozījums pērn palielinājās par 14,1%
LETA 29.05.2024
papildināta - "Next Biogas" par 26,8 miljoniem eiro Lēdurgā būvēs biometāna ražotni
LETA 05.06.2026
(Papildināta 1. rindkopa ar uzņēmumu grupas nosaukumu, pievienota 2.-6. rindkopa un pēdējā rindkopa.)
Rīga, 5. jūn., LETA. Nīderlandes "HoSt Group" ietilpstošā SIA "Next Biogas" par 26,8 miljoniem eiro Siguldas novada Lēdurgā būvēs biometāna ražotni
...
"Rīgas piena kombināts" septiņu jaunu desertu izstrādē investējis vairāk nekā 100 000 eiro
LETA 05.06.2026
Rīga, 5. jūn., LETA. Piena pārstrādes uzņēmums AS "Rīgas piena kombināts", kas ietilpst piena pārstrādes koncernā "Food Union", septiņu jaunu desertu izstrādē investējis vairāk nekā 100 000 eiro, aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāvji.
Kompānijā
...
"Liepājas autobusu parks" un "NordBus" tiesā zaudē prasību bloķēt Viļņas autobusu pakalpojumu iepirkumu
LETA 05.06.2026
Viļņa, 5. jūn., LETA--BNS. Tiesa Lietuvā noraidījusi Latvijas transporta uzņēmumu AS "Liepājas autobusu parks" un SIA "NordBus" prasību bloķēt autobusu pakalpojumu iepirkumu Viļņā, tādējādi Lietuvas galvaspilsētas pašvaldība varēs parakstīt līgumus t
...