Rīga, 28.maijs, LETA. Veikalu tīkla "top!" franšīzes partneris SIA "Madara 93" pagājušajā gadā strādāja ar 17,238 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 11,3% vairāk nekā 2022.gadā, vienlaikus uzņēmuma peļņa saruka par 0,7% - līdz 498 778 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Gada pārskata vadības ziņojumā pausts, ka "Madara 93" ir pieci pārtikas preču veikali, trīs rūpniecības un būvmateriālu preču veikali, kā arī vairumtirdzniecības bāze.
Vadības ziņojumā norādīts, ka 2023.gadā "Madara 93" turpināja pievērst pastiprinātu uzmanību energoresursu efektīvai izmantošanai, tostarp izvērtēta tirdzniecības iekārtu un apgaismojuma efektivitāte.
Tāpat pērn sākta jauna pārtikas veikala Ozolainē projektēšana, lai paplašinātu un modernizētu esošo veikalu, kā arī šogad "Madara 93" turpinās būvmateriālu veikala Limbažos pārbūvi un modernizāciju.
2022.gadā "Madara 93" strādāja ar 15,492 miljonu eiro apgrozījumu un 502 511 eiro peļņu.
Uzņēmums reģistrēts 1993.gadā, un tā pamatkapitāls ir 220 542 eiro. "Madara 93" īpašnieks ir Andris Bērzkalns.
Veikalu tīkla "top!" franšīzes partnera "Madara 93" apgrozījums pērn pieaudzis par 11,3%
LETA 28.05.2024
Liepājas SEZ pārvalde izbūvē piebraucamo ceļu uz ostas 92. piestātni
LETA 25.03.2026
Rīga, 25. marts, LETA. Liepājas speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) pārvalde sākusi piebraucamā ceļa izbūvi uz ostas 92. piestātni, kas tiek līdzfinansēta no Eiropas Jūrlietu, zvejniecības un akvakultūras fonda Rīcības programmas zivsaimniecības attīst
...
precizēta - Divos Rīgas bērnudārzos reģistrēti vēl deviņi ar salmonelozi sasirgušie
LETA 25.03.2026
(Pirmajā rindkopā precizēts saslimušo skaits.)
Rīga, 25. marts, LETA. Divos Rīgas bērnudārzos reģistrēti vēl deviņi ar salmonelozi sasirgušie, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) sniegtā informācija.
Kopumā šajā uzliesmojumā Latv
...
Staiceles pagasta saimniecībā "Upesmārciemi" vilki nokoduši 15 aitas
LETA 25.03.2026
Rīga, 25. marts, LETA. Limbažu novada Staiceles pagastā zemnieku saimniecībā "Upesmārciemi" vilki nokoduši 14 jaunaitas un vienu teķi, aģentūrai LETA pastāstīja "Upesmārciemi" īpašnieks Toms Arnavs.
Vienlaikus zemkopības ministrs Armands Krauze (ZZS
...