Rīga, 27.maijs, LETA. Sūtījumu piegādes uzņēmuma SIA "Itella Logistics", kas pārvalda "Smartpost" paku piegādes tīklu, apgrozījums pagājušajā gadā bija 9,779 miljoni eiro, kas ir par 4,5% mazāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma zaudējumi saruka par 32,4% - līdz 427 389 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā skaidrots, ka 2023.gada finanšu rezultātus ietekmēja globālie notikumi, kuru ietekmē strauji pieauga pakalpojumu ražošanas izmaksas, it īpaši sauszemes kravu pārvadājumu segmentā.
Pērn "Itella Logistics" investēja paku termināļu tīkla paplašināšanā, kā arī informāciju tehnoloģiju (IT) infrastruktūrā.
Vadības ziņojumā minēts, ka pērn konkurence tirgū bija izteikti pastiprināta. Vidējā cena tirgū joprojām bija zema, kā arī cīņa par jauniem klientiem vietējā tirgū bija sarežģīta.
Šogad "Itella Logistics" plāno turpināt investēt "Smartpost" tīkla attīstībā, atverot jaunus paku termināļu punktus un palielinot to skaitu. Pie tam Latvijā uzņēmums plāno palielināt termināļu atrašanās vietu skaitu straujāk nekā citos grupas uzņēmumos Baltijā.
2022.gadā "Itella Logistics" strādāja ar 10,241 miljona eiro apgrozījumu, bet kompānijas zaudējumi bija 632 420 eiro.
Uzņēmums reģistrēts 2001.gadā, un tā pamatkapitāls ir 3,495 miljoni eiro. "Itella Logistics" pieder Somijā reģistrētajai "Posti Group".
Sūtījumu piegādes uzņēmuma "Itella Logistics" apgrozījums pērn samazinājies par 4,5%
LETA 27.05.2024
Tiesa skatīs "SmartLynx Airlines" maksātnespējas pieteikumu
LETA 17.12.2025
Rīga, 17. dec., LETA. Rīgas rajona tiesa Jūrmalā šodien skatīs Latvijā bāzētās aviokompānijas "SmartLynx Airlines" maksātnespējas pieteikumu, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.
"SmartLynx Airlines" līdzšinējais izpilddirektors Edvins Demeņus aģentūrai
...
Tiesa turpinās vērtēt "Apex Building" apstrīdēto "Rīgas ūdens" lēmumu izbeigt līgumu par ūdensvada tīkla paplašināšanu Imantā
LETA 17.12.2025
Rīga, 17. dec., LETA. Ekonomisko lietu tiesa (ELT) šodien plkst. 10 turpinās skatīt maksātnespējīgās SIA "Apex Building" (iepriekš "Rere vide") prasību pret pašvaldības SIA "Rīgas ūdens", kurā lūgts par spēkā neesošiem atzīt atkāpšanos no būvdarbu lī
...
Turpinās iztiesāt Bunkus slepkavības lietu
LETA 17.12.2025
Rīga, 17. dec., LETA. Rīgas apgabaltiesa šodien plkst. 10 turpinās skatīt maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus slepkavības krimināllietu.
Apsūdzēto aizstāvji Rīgas apgabaltiesu lūdz atcelt pirmās instances tiesas spriedumu un atgriezt lietu
...