Rīga, 24.maijs, LETA. Auto nomas un pilna servisa līzinga pakalpojumu sniedzējs "Avis" Baltijā ir izveidojis jaunu pakalpojumu "Avis Campers", tādējādi klienti turpmāk varēs iznomāt arī kemperus, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Kopumā Baltijas valstīs ir pieejamas 18 jaunas kempinga automašīnas- "Ford" markas "Tourer Lift" un "Fiat" markas "Tourer Alkoven".
Uzņēmumā norāda, ka kemperu nomas termiņš būs no piecām dienām līdz vienam mēnesim. Savukārt, lai iznomātu kemperi, būs nepieciešama "B" kategorijas autovadītāja apliecība, kā arī tās turētajam jābūt vismaz 23 gadu vecam ar minimālo auto vadīšanas stāžu - viens gads.
"Avis" ir starptautiska kompānija, un Latvijā to pārstāv SIA "Ideal Services", kas 2023.gadā strādāja ar apgrozījumu 7,9 miljoni eiro, kas ir par 20,6% vairāk nekā 2022.gadā, aģentūru LETA informēja kompānijā.
"Ideal services" apgrozījums 2022.gadā bija 6,55 miljoni eiro, kas ir par 16% vairāk nekā gadu iepriekš, bet peļņa pieauga par 38% - līdz 365 533 eiro.
Uzņēmums "Ideal Services" ir reģistrēts 1999.gadā, un tā pamatkapitāls ir 22 760 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Igaunijas "Osauhing Ideal Baltic", bet patiesie labuma guvēji ir Urmass Isoks un Katrina Isoka.
Automašīnu nomas uzņēmums "Avis" Baltijā piedāvās iznomāt arī kemperus
LETA 24.05.2024
precizēta - KEM nodevusi sabiedriskajai apspriešanai rīkojuma projektu par plānoto vēja parku "Aloja"
LETA 17.12.2025
(Precizēts ciema nosaukums 8. rindkopā.)
Rīga, 17. dec., LETA. Klimata un enerģētikas ministrija (KEM) sabiedriskajai apspriešanai nodevusi rīkojuma projektu par SIA "Utilitas Wind" plānoto vēja elektrostaciju (VES) parku "Aloja", liecina informācij
...
"SmartLynx Airlines" pasludināta par maksātnespējīgu
LETA 17.12.2025
Rīga, 17. dec., LETA. Latvijā bāzētā aviokompānija "SmartLynx Airlines" pasludināta par maksātnespējīgu, liecina Maksātnespējas reģistra informācija.
Par maksātnespējas procesa administratori iecelta Marija Mišina.
Kreditoru pieteikšanās termiņš ir
...
Tiesa skatīs "SmartLynx Airlines" maksātnespējas pieteikumu
LETA 17.12.2025
Rīga, 17. dec., LETA. Rīgas rajona tiesa Jūrmalā šodien skatīs Latvijā bāzētās aviokompānijas "SmartLynx Airlines" maksātnespējas pieteikumu, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.
"SmartLynx Airlines" līdzšinējais izpilddirektors Edvins Demeņus aģentūrai
...