Rīga, 20.maijs, LETA. Latvijas šūpuļtīklu ražotājs SIA "Modern Nomad" sācis sadarbību ar zīmolu "Dior", aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāvji.
"Modern Nomad" ir kļuvis par modes nama "Dior" šūpuļtīkla konstrukcijas izstrādātāju un ražotāju. "Dior" šūpuļtīkli ir marķēti arī ar Latvijas ražotāja emblēmu "Made by Modern Nomad" un 16.maijā nonāca tirdzniecībā vairāk nekā 17 pasaules valstīs, pauž kompānijā.
Pārstāvji norāda, ka sadarbības rezultātā tapušais šūpuļtīkls ir ražots no auduma, kas izgatavots no pārstrādātiem okeāna plastmasas
atkritumiem un zvejas rīkiem, kas iegūti no piekrastēm un salām visā pasaulē.
Šūpuļtīkli iekļauti "Dior" ceturtajā pludmales apģērbu un aksesuāru kolekcijā "Okeānu parāde".
"Modern Nomad" valdes loceklis Jānis Kļaviņš atzīmē, ka šāda sadarbība palīdz uzņēmumam apgūt jaunus eksporta tirgus.
Informācija "Firmas.lv" liecina, ka "Modern Nomad" 2022.gadā strādāja ar 59 512 eiro apgrozījumu un 19 771 eiro peļņu. Finanšu dati par 2023.gadu vēl nav publiskoti.
"Modern Nomad" reģistrēts 2020.gadā, un tā pamatkapitāls ir 5000 eiro. Uzņēmums pieder Jānim Kļaviņam (48%), Krišjānim Eimanim (47%) un Tomam Simsonam (5%).
Latvijas šūpuļtīklu ražotājs "Modern Nomad" sācis sadarbību ar zīmolu "Dior"
LETA 20.05.2024
Kesenfeldam piederošs investīciju uzņēmums palielinājis līdzdalību "Indexo" kapitālā līdz 18,13%
LETA 16.12.2025
Rīga, 16. dec., LETA. Aigaram Kesenfeldam piederošs investīciju uzņēmums AS "Alppes Capital" palielinājis līdzdalību ieguldījumu pārvaldes sabiedrības "Indexo" kapitālā līdz 18,13%, teikts "Indexo" paziņojumā biržai "Nasdaq Riga".
Kesenfelda ģimenes
...
Turpinās tiesāt autotirgotāju Īli par krāpšanas mēģinājumu saistībā ar spēkratu piegādi policijai
LETA 16.12.2025
Rīga, 16. dec., LETA. Rīgas pilsētas tiesa šodien plkst. 10 turpinās skatīt krimināllietu pret pilnsabiedrības "A26" pārstāvjiem, tostarp uzņēmēju Māri Īli, par krāpšanas mēģinājumu saistībā ar automašīnu piegādi Valsts policijai (VP), liecina ieraks
...
Cēsīs pabeigta Stacijas laukuma pārbūve un autoosta atsāk darbu
LETA 16.12.2025
Rīga, 16. dec., LETA. Cēsīs pabeigti galvenie Stacijas laukuma teritorijas rekonstrukcijas darbi un šodien plkst. 12 AS "CATA" atsāks reisu izpildi un pasažieru apkalpošanu atjaunotajā teritorijā Stacijas laukumā, izmantojot jaunizveidotās iekāpšanas
...