Rīga, 8.apr., LETA. Rīgas pilsētas tiesa 20.martā apmierinājusi SIA "Idc clicinal trial" prasību pret SIA "Veselības centrs 4" par preču zīmes "Rubenhair" izmantošanu, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.
Tiesa lēma apmierināt prasību daļā par preču zīmju nelikumīgas izmantošanas pārtraukšanu un aizliegt medicīnas iestādei izmantot komercdarbībā "Idc clicinal trial" Eiropas Savienības vārdisko preču zīmi "Rubenhair".
Tiesa noraidīja prasību daļā par pienākuma uzlikšanu "Veselības centram 4" par saviem līdzekļiem publicēt spriedumu plašsaziņas līdzekļos, kā arī prasību daļā par mantiskā kaitējuma zaudējumu 842 eiro un nemantiskā kaitējuma viena eiro piedziņu.
Spriedumu var pārsūdzēt Rīgas apgabaltiesā 20 dienu laikā, iesniedzot apelācijas sūdzību Rīgas pilsētas tiesā.
"Veselības centrs 4" grupa 2022.gadā strādāja ar 39,132 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 7,2% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa saruka par 30,9% - līdz 3,564 miljoniem eiro, liecina "Firmas.lv" dati.
"Veselības centra 4" grupā ietilpst SIA "VC4 nekustamie īpašumi", SIA "Kronoss", SIA "Poliklīnika "Ģimenes veselība"", SIA "Derma Clinic Riga", SIA "Rīgas Kosmētikas skola", SIA "Dinastija", SIA "VC4 Izotops" un citi uzņēmumi.
Tiesa "Veselības centram 4" aizliegusi komercdarbībā izmantot preču zīmi "Rubenhair"
LETA 08.04.2024
"All Media Latvia" apgrozījums pērn pieaudzis par 5,4%
LETA 17.07.2026
Rīga, 17. jūl., LETA. Mediju uzņēmums SIA "All Media Latvia" pagājušajā gadā strādāja ar 33,258 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,4% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 17% un bija 6,581 miljons eiro, liecina "Firm
...
Nomainīta azartspēļu rīkotāja "Alfor" valde
LETA 17.07.2026
Rīga, 17. jūl., LETA. Nomainīta azartspēļu rīkotāja SIA "Alfor" valde, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
"Alfor" valdē iecelts Marcins Vojcehs Lipka un Gints Pakārklis, savukārt darbu valdē atstājis Vojteks Lipka un Kristians Katasts.
Izmaiņas uzņē
...
Dakteri klauni Vidzemes slimnīcā turpmāk sniegs emocionālu atbalstu arī senioriem
LETA 17.07.2026
Rīga, 17. jūl., LETA. Dakteri klauni Vidzemes slimnīcā turpmāk regulāri sniegs emocionālu atbalstu arī vecāka gadagājuma pacientiem, biedrībai "Dr. Klauns" sākot jaunu projektu.
Kā aģentūru LETA informēja slimnīcas sabiedrisko attiecību un mārketing
...