Rīga, 20.marts, LETA. Lietuvas uzkopšanas pakalpojumu uzņēmums "Pro Bro Group" investējis aptuveni sešus miljonus eiro otrās tuneļveida automazgātavas izveidē Rīgā, aģentūrai LETA pavēstīja kompānijā.
Jaunā automazgātave atrodas Rīgā, Kārļa Ulmaņa gatvē.
Vienlaikus kompānijā norāda, ka jau šī gada vasarā Rīgā turpināsies "Pro Bro Group" franšīzes tīkla paplašināšana, atverot vēl divas jaunas automazgātavas, bet līdz 2025.gadam Latvijā būs attīstītas ap desmit "Pro Bro Group" automazgātavu, līdztekus uzsākot būvdarbus arī citās Eiropas valstīs.
Informācija "Firmas.lv" liecina, ka Lietuvas "Pro Bro Asset Managment" Latvijā pieder SIA "Pro Bro Operations LV", kas reģistrēts 2022.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 2800 eiro.
"Pro Bro Group" investējis aptuveni sešus miljonus eiro otrās tuneļveida automazgātavas izveidē Rīgā
LETA 20.03.2024
"All Media Latvia" apgrozījums pērn pieaudzis par 5,4%
LETA 17.07.2026
Rīga, 17. jūl., LETA. Mediju uzņēmums SIA "All Media Latvia" pagājušajā gadā strādāja ar 33,258 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,4% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 17% un bija 6,581 miljons eiro, liecina "Firm
...
Nomainīta azartspēļu rīkotāja "Alfor" valde
LETA 17.07.2026
Rīga, 17. jūl., LETA. Nomainīta azartspēļu rīkotāja SIA "Alfor" valde, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
"Alfor" valdē iecelts Marcins Vojcehs Lipka un Gints Pakārklis, savukārt darbu valdē atstājis Vojteks Lipka un Kristians Katasts.
Izmaiņas uzņē
...
Dakteri klauni Vidzemes slimnīcā turpmāk sniegs emocionālu atbalstu arī senioriem
LETA 17.07.2026
Rīga, 17. jūl., LETA. Dakteri klauni Vidzemes slimnīcā turpmāk regulāri sniegs emocionālu atbalstu arī vecāka gadagājuma pacientiem, biedrībai "Dr. Klauns" sākot jaunu projektu.
Kā aģentūru LETA informēja slimnīcas sabiedrisko attiecību un mārketing
...