Rīga, 18.marts, LETA. SIA "Stockmann" pagājušajā gadā strādāja ar 34,318 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 3,2% vairāk nekā 2022.gadā, vienlaikus kompānijas zaudējumi pieauga par 22,3% - līdz 1,519 miljoniem eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka apgrozījuma kāpumu pērn veicināja uzņēmuma pastiprinātais uzsvars uz daudzkanālu iepirkšanās pieredzi un digitālo attīstību. Vienlaikus zaudējumu apmēru pērn ietekmēja inflācijas izraisītais materiālu un telpu nomas izmaksu kāpums.
Tāpat vadības ziņojumā pausts, ka "Stockmann" darbību pērn ietekmēja karadarbība Ukrainā, kā arī veikala apkārtnē notiekošie remontdarbi un satiksmes ierobežojumi.
Šogad uzņēmums paredz tiekties uz apgrozījuma pieaugumu, augstāku izmaksu efektivitāti un rentabilitātes kāpināšanu. Tāpat plānots turpināt ieguldīt produktos un pakalpojumos, kas atbalsta aprites ekonomiku.
LETA jau vēstīja, ka Somijas mazumtirgotāja "Stockmann" apgrozījums universālveikalos Baltijas valstīs pagājušajā gadā bija kopumā 75,8 miljoni eiro salīdzinājumā ar 75,1 miljonu eiro 2022.gadā.
Tāpat ziņots, ka 2022.gadā Latvijas "Stocmann" strādāja ar 33,256 miljonu eiro apgrozījumu un 1,243 miljonu eiro zaudējumiem.
Kompānija reģistrēta 1998.gadā, un tās pamatkapitāls ir 4 274 742 eiro. "Stockmann" īpašnieks ir Somijā reģistrētais "Stockmann". "Stockmann" grupa pārvalda universālveikalus "Stockmann" Somijā, Latvijā un Igaunijā, kā arī arī apģērbu tirdzniecības grupu "Lindex", kuras veikali darbojas 18 Eiropas un Tuvo Austrumu valstīs, to vidū Baltijas valstīs.
Universālveikala "Stockmann" apgrozījums pērn pieaudzis par 3,2%
LETA 18.03.2024
Jelgavā iepretim pilij sāks darboties atrakciju parks
LETA 15.05.2026
Rīga, 15. maijs, LETA. Šodien Jelgavā iepretim pilij sāks darboties atrakciju parks, iepriekš preses konferencē informēja Jelgavas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Daģis ("Par!").
Viņaprāt, Jelgavā ir pārāk maz atpūtas un izklaides iespēju, un atrakciju
...
Latvijā sāk ievākt siltumnīcās audzēto zemeņu pirmo ražu
LETA 15.05.2026
Rīga, 15. maijs, LETA. Latvijā vairākās siltumnīcās un tuneļos sākusies zemeņu pirmās ražas ievākšana, tomēr vēsā pavasara dēļ šogad ogas nogatavojas lēnāk nekā iepriekšējos gados, un vairāki audzētāji pirmo pilnvērtīgo ražu sagaida nākamnedēļ, aģent
...
Metālapstrādes uzņēmuma "Leax Baltix" apgrozījums pērn samazinājies par 6%
LETA 15.05.2026
Rīga, 15. maijs, LETA. Zviedrijas metālapstrādes kompānijas "Leax Group" meitasuzņēmums Latvijā SIA "Leax Baltix" pagājušajā gadā strādāja ar 10,701 miljona eiro apgrozījumu, kas ir par 6% mazāk nekā 2024. gadā, savukārt kompānijas zaudējumi samazinā
...